Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840
  • Odpowiedz
@specyfik: Specjalnie czekam, aż odpowie Tobie i @marsellus1: ale to się raczej nie zdarzy. Rzeczowe argumenty są poza zasięgiem jej pędu i szału aferowego w jaki wpadła. Ostatnim razem taka huczna impreza zakończyła się usunięciem konta. No cóż Nemka [*] pamiętamy. Zobaczymy co będzie tym razem:)
  • Odpowiedz
@Xanthia: każdym kolejnym wpisem utwierdzasz w przekonaniu, że zasługujesz na medal logiki różowych pasków bardziej niż yoda na medal legendy xD
  • Odpowiedz
@Xanthia:
Mnie kiedyś zdradziła dziewczyna. Bolało. Chciałbym, aby wcześniej taki @Klopsztanga dał mi znać z kim mam do czynienia....a Ty nazywasz g kapusiem?
To jest ta solidarność jajników?
Takie "kobiety" szanuję odwrotnie. Znajdziesz dla takich wymówkę, bo t bo tamto
Moja dziewczyna w żaden sposób mi nie sygnalizowała jak to jest jej źle i w ogóle, po prostu dała dupy i tyle
Potem zdziwiona że chcę się zerwać. Powiedziałem "oki, to teraz ja podupczę inną pannę i będzie
  • Odpowiedz
@Xanthia: Nadal podtrzymuję wcześniejsze słowa, że mocno przeceniasz nasze uprawnienia. Ustawa nakłada na nas obowiązek usuwania treści niezgodnych z prawem - oczywiście w sytuacjach gdy otrzymamy wiarygodne zgłoszenie o naruszeniu prawa. W tej sytuacji (naruszenie dóbr osobistych) aby zgłoszenie zostało uznane za wiarygodne, powinno być wykonane przez osobę, której dobra zostały naruszone (ewentualnie przez kogoś, kto otrzymał upoważnienie do reprezentowania takiej osoby). Jak do tej pory nikt taki się nie
  • Odpowiedz
@Xanthia: Nie wydaje ci się że robisz trochę #!$%@?ę z logiki? Najpierw wielkie hurr durr że udostępnił jakiś skrawek rozmowy z Karyną, a teraz chcesz więcej i więcej, bo mu... nie wierzysz? Nie sądze by komukolwiek zależało by ci coś udowodnić. Inną sprawą jest zręczne punktowanie cię i twojego zachowania przez wykopowiczów i twoje zdawkowe odpowiedzi byle tylko zachować twarz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przemyślałaś również
  • Odpowiedz
@Xanthia:
moze zrobił to jako przestrogę?
kilka różowych (i niebieskich też) zastanowi się zanim zdradzi, bo ktoś może zrobił na nich zarzutkę a potem doniesie ich partnerowi?
Wybacz że nie będę nad nią płakał, mi żal jej faceta
Fakt, że kolega @klopsztanga nie powinien tak do niej pisać (choć wiem, że palce aż swędziały)....ale dalej jestem po jego stronie
Przesadzasz
  • Odpowiedz