Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840