Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840
  • Odpowiedz
@Xanthia:
Wiem że Ziemia jest (prawie) kulą
Świadczą o tym dowody, ale to nie czas na lekcje geografii
Sama popuszczasz wodze fantazji "a co jeśli ja prowokował"
Rany, nie czujesz jakie to śmieszne?
Powiem to raz aczkolwiek dobitnie
BRONISZ PRAW KOBIET DO ZDRADY
dokładnie tak jak napisałem
  • Odpowiedz
@Klopsztanga:
Nie błaźnij się próbami dogadania z nią, ona już wie swoje
Dobrze zrobiłeś, rozumiesz? Uratowałeś być może człowieka przed błędem życia
Nie zbaczaj z tej ścieżki bo jakaś różowa ma o to ból dupy i BRONI interesu innych niewiernych
  • Odpowiedz
@Xanthia: po tym co tutaj poczytałem i po tym jak się teraz czuje, to kolejnym razem jak spotka mnie taka sytuacja, to postąpię ponownie. Poinformuje chłopaka karyny o takiej akcji. O to możesz być pewna - nie odechce mi się :)


@Klopsztanga: ale wrzuć koniecznie na mirko :)
  • Odpowiedz
Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.


@Xanthia: prosiłam Cię juz dwukrotnie - przedstaw, proszę, rozwój sytuacji, kiedy to wysyłanie nagich zdjęc zupełnie obcemu chłopu (podczas, gdy jest się w związku z innym) jest w porządku.

#!$%@?ąc od chęci zaistnienia Autora w necie i tego, że wyzywając laskę faktycznie zbliżył
  • Odpowiedz
@Xanthia: nie piszę tego w celu ataku, jedynie chciałem zapytać czy miałaś kiedyś stwierdzone jakiegoś rodzaju problemy emocjonalne? Masz niesamowitą tendencję do wyolbrzymiania wyimaginowanych problemów.
  • Odpowiedz