Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xanthia: nieważne kto do kogo zaczął bajerować! Zajęty niebieski/różowy powinien tego nie robić jak ma kogoś. Osoba zajęta powinna od razu zakończyć dyskusję a gdzie jeszcze wysyłać zdjęcia. Nawet jeżeli to @Klopsztanga zaczął to ona mając faceta nie powinna w to brnąć a tym bardziej wysyłać się nago. @Klopsztanga zachował się wulgarnie ale to dobrze! takie zachowania zaslugują na dezaprobarę w najgorszej postaci i na napiętnowanie społeczne (choć
  • Odpowiedz
@Xanthia: TY TAK NA SERIO SIE WCZUWASZ W GŁUPIEGO POSTA? ( ͡° ͜ʖ ͡°) musisz mieć bardzo nudne życie...

Ja np. zaplusowałem, śmiechłem nawet, poczułem zażenowanie i po minucie zapomniałem. Polecam takie podejście, życie stanie się łatwiejsze.
  • Odpowiedz
Ja sie chociaz ciesze ze bedzie telewizja etc, chociaz zobaczymy jak wyglada karyna i sebix, kto by nie chcial :D?
I dopiero bedzie wioska na miescie dla nich... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Xanthia: a jak okaże się, że @Klopsztanga faktycznie zmyślił wszystko, w tym stłuczkę , samochód, dziewczynę i sebixa , a zdjęcia są z interneta, to chyba dopiero będzie Ci głupio ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
moze to dosyc absurdalny przyklad, ale jesli masz psa i ktos wiedzac ze ten pies gryzie pcha sie do niego z lapami i zostanie pogryziony to jest to twoja wina czy wina glupiej osoby, ktora sie do psa z lapami pcha? oczywiscie, ze osoby, ktora zostala pogryziona. wiedzac, ze pies jest agresywny nie powinna wgl do niego podchodzic, znajac ewentualne konsekwencje tego spotkania.

ale wg twojego rozumowania to bedzie wina wlasciciela, ktory
  • Odpowiedz