Wpis z mikrobloga

UWAGA!

OŚWIADCZENIE.

Uważam, że po raz kolejny mirki dały się nabrać. Nie widzieliśmy całej korespondencji @Klopsztanga: z tą dziewczyną. Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i jak wyglądała rozmowa wcześniej, zanim doszło do pokazywania zdjęć. Uważam, że to żenujące przedstawienie, które nam pokazał @Klopsztanga: zachowując się jak cham i prostak było od początku nastawione na atencję. Niewiele osób miało odwagę przeciwstawić się spędowi bydła, który urządził. Nikt nie zadał sobie pytania, co było wcześniej i czy naprawdę wyglądało to tak, jak on to przedstawił.
Sprawa trafiła do mediów, bo administracja nie potrafiła ocenić, czym właściwie jest wpis @Klopsztanga: (to słowo oznacza trzepak).
A więc, apeluję do @wykop @m__b @a__s i @Moderacja aby ruszyli się wreszcie i interweniowali. Niech @Klopsztanga: pokaże cały zapis rozmów i potwierdzi swoją wersję, skoro już tyle pokazał.
Tak czy inaczej sprawa będzie się toczyć obok tego. Pochwalacie chamskie i prostackie zachowanie zwykłego atencjusza i kapusia, który ujawnia prywatną korespondencję innej osobie? Ganicie mnie, że puściłam w świat coś co już jest publicznie dostępne? Pochwalacie ten lincz, bo ktoś przedstawił go wam przy pomocy kilku screenów? Ogarnijcie się ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie i zadawać pytania.
Stalkowanie mnie i dodawanie jakichś subskrybcji nic nie zmieni. Nigdy nie ukrywałam swojego nazwiska, maila i gg. Zastanówcie się czy nie staliście się ofiarą manipulacji, wyjątkowo obrzydliwej i okrutnej.
Mam nadzieję, że @Klopsztanga: otrzyma to na co zasłużył, bo za nic nie wierzę w jego wersję wydarzeń, a jego zachowanie mówi samo za siebie.

Xanthia.

PS, sprawą wstępnie zainteresował się Polsat, Interia i Fakt.
  • 840
  • Odpowiedz
Nie wiemy, kto tak naprawdę napisał pierwszy i


@Xanthia: wiemy, ona

a skąd wiemy? bo ona miała jego numer, a nie on jej. i ty mówisz o samodzielnym myśleniu pls :(
  • Odpowiedz
@Xanthia: W sumie w temat się nie wgłębiałem, ale z ciekawości: jak zareagujesz jeśli okaże się, że jednak wersja Klopsztangi jest prawdziwa? I na co Klopsztanga w takiej sytuacji zasłuży? Na coś więcej czy coś mniej?
  • Odpowiedz
@Xanthia: to musi być bait xDD
poza tym
sugerowanie że bagiety czy media nie będą miały wyjebongo na to XD no bo co tu opisywać, walną artykuł że jakiś gościu chciał rozdzielić jakiegoś sebe i karyne i upublicznił to na portalu ze śmiesznymi obrazkami? XDD
  • Odpowiedz
@Xanthia: Po
1. Mówie tak jak jest.
2. Ujawnianie wszystkich rozmów mija się z celem, bo bym musiał pokazać flirt jej ze mną który twał od godziny 22:30 do 1 w nocy, a to jest spora ilość wiadomości, a łączenie w ich w całość po prostu zajmuje.
3. Kolejna rzecz to taka, że niektórych rzeczy się po prostu nie pokazuje. Są tam w wiadomości inne kwiatki, ale wiem że tego nie
  • Odpowiedz