Wpis z mikrobloga

Od 3 lat daje korepetycje z matmy jednemu chłopakowi. Teraz jest w 3 gimnazjum. Pierwsze 2 lata były cacy, swietnie sie dogadywalismy, fajnie sie uczyły, były postępy. Teraz, w 3 gim, tak mu o------o, że cały czas się przede mną popisuje, opowiada ile to alkoholu nie wypił ostatnio, czego to on nie jarał i nie brał, wyciąga z kieszeni e-faje i ostentacyjnie przede mna pali (xD), cwaniakuje no i ogolnie chujnia. Nie potrafie sie z nim dogadac, on nie chce za bardzo wykonywac moich polecen, raczej nic sie nie uczymy, a on z matmy sie bardzo pogorszył. Jego rodzice to tacy przysłowiowi (2. «powszechnie znany») złoci ludzie. Wierzący (wszędzie papaj na ścianach), porządni, troszczący się o syna. Jestem w kropce, migam się od zajęć i nie wiem co dalej. Z tym kolesiem się nie dogadam, nie przemówie do jego rozsądku. Planuje już jakoś od listopada zadzwonić do jego starych i opowiedzieć o tym ale w h-j sie cykam. Nie wiem co powiedzieć. Co zrobilibyście na moim miejscu? #gorzkiezale #problemypierwszegoswiata #feels #gimbaza
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapomniał wół jak cielęciem był.


@koch4m_cie:

Raz piszesz, że z nim sie nie dogadasz, a z drugiej strony się z nim zakumplowałeś. Zakładam, że jesteś swego rodzaju autorytetem dla niego jeśli chwali się przed tobą używkami i cwaniakuje. Więc co to za problem przemówić do 15 latka? XD Zakładając, że jesteś od niego troche starszy.
  • Odpowiedz
@koch4m_cie: też pomagam w nauce chłopakowi z 3gim, ale on jest bardzo słaby z matmy.
Najlepiej podziałało to jak wszedłem do niego na kompa przez co dostał ban na steam na miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) i założyłem mu hasło na windowsie, które dałem jego ojcu.
Jak będzie dobra ocena na półrocze to hasło dostanie.

  • Odpowiedz