Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś dobry serial?

Obejrzałam :

- Breaking Bad
- Wikingowie
- Suits (1 sezon i nie podoba mi się)
- Dexter ( zajebisty! )
- Daredevil (1 sezon i nie podoba mi się)
- Homeland
- Orphan Black
- Orange Is the New Black
- GOT (chyba każdy to ogląda :P)

Np chwalony House of Cards nie zaciekawił mnie. Może kiedyś jeszcze raz zrobię podejście.

Zabieram się za True Detective. Może polecicie coś jeszcze? :)


#seriale #filmweb #pytanie #film
  • 178
@cm123: Shameless wersja amerykanska, trochę inny typ serialu, ciągle powstają sezony i nie zapowiada się żeby się skończyło. Serial o patologicznej rodzinie z getta w Chicago, ojcu filozofie - alkoholiku, jego najstarszej córce która poświęca swoje życie w wychowanie i utrzymanie młodszych dzieci. Poza nimi w serialu poznajemy masę ciekawych postaci, ich historię, problemy. Serial jest bardzo złożony, często zabawny, czasami wyciska łzy. Nigdy w Chicago nie byłem, ale z tego
@cm123: True Detective, ale tylko pierwszy sezon. Na drugi szkoda czasu, nie dorasta pierwszemu do pięt.
Sons of Anarchy - bardzo polecam. Genialna ścieżka dźwiękowa i dobry klimat.
Band of Brothers - to po prostu trzeba obejrzeć. Chyba tylko 10 odcinków ma, ale jest genialny.
Zagubiony pokój z 2006. Chyba 3 albo 6 odcinków tylko, ale polecam.
Black Mirror
Utopia
Sillicon Valley
Scrubs - miał być komediowy, ale zrobił się z
@cm123: przejrzałem propozycję pozostałych i masz tam masę bardzo dobrych propozycji. Postaram się nie powtórzyć - Bates Motel (serial na podstawie filmu Hitchcocka), Black Sails (o piratach ;) ale fajny), The Killing (wersja amerykańska lub duńska, choć osobiście bardziej polecam chyba amerykańską).
Z komediowych: Eastbound and Down (mało znany w PL, ale dobry), Louie (od Luisa CK), Brooklyn Nine Nine, Community, Silicon Valley, Workaholics - ostrzegam od razu że to takie
@cm123: True Detective - dobry wybór.
Powtórzę się troche po innych:
The Knick
Fargo
Jessica Jones
Tutaj coś bardziej dla odmóżdżenia:
Arrow, Flash

Na koniec dodam coś czego jeszcze nikt nie wymienił: Broadchurch - gra tam David Tennant, który zarówno w Jessice Jones jak i tu zaprezentował się świetnie :)