Wpis z mikrobloga

@Mawak: mało brakowało a też bym był bez samochodu, drift wyjął się z pod kontroli i prawie #!$%@?łem w biedronkę :), na szczęście hamulce i abs sprawne
  • Odpowiedz
@Mawak: Oczywiście zaraz jakiś posiadacz Opla będzie zaprzeczać, ale to są auta które nadają się tylko do rozbicia.
Bo przy zderzeniach są bezpieczne, za to ich trzymanie się drogi... Daj pan spokój.
Jeździłem różnymi pojazdami i nie było specjalnych problemów, ale jak mi Opel wpadł w poślizg, to już robił co chciał, inne samochody dało się jakoś wyprowadzić, ta zaraza #!$%@? jedzie jak mu się podoba.

Ale generalnie to niefartownie
  • Odpowiedz
@Mawak: nie przejmuj się. Taką Astrę jak dobrze znajdziesz to kupisz za 1k z gazem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zezłomuj i nie bedziesz bardzo stratny. 2tyg. temu mialem okazję kupić taka z gazem z długimi opłatami za 900zl, tylko że białą.
  • Odpowiedz
  • 9
@Jabud:Kurde spawanie ćwiartki w Astrze f by chyba było droższe od całego auta XD Mniej #!$%@? jak sprzeda to za 1000zl i kupi kolejną.
  • Odpowiedz
@RedBaron: Pan bóg dał mi lekcję, zabrał samochód, ocalił ciało, następnym razem będę się toczył 40 przy takiej pogodzie.
@donpokemon: Prąd urwał na osiedlu XD
@longermenu: No ja #!$%@?łem, słupy raczej nie wpadają same z siebie w samochód
@WuDwaKa: Szkoda mi 1/4 ceny auta na kamerkę XD
@Jabud: Już sprzedałem złoma, za godzinę jadę podpisać papiery i zapakować na lawetę
@Slonx
  • Odpowiedz