Wpis z mikrobloga

Mirki! WYNIKI ROSNĄ!! Cholernie się cieszę!
Wczoraj nie było to pewne, ale dziś tendencja się utrzymała. Pojawiły się więc pierwsze leukocyty i granulocyty ()
Lekarz prowadzący mówi, że nie spodziewał się tak szybko wzrostów :D

Ostatnie dni były straszne. Morfina, gorączki dwa razy dziennie, obłożenie najmocniejszymi antybiotykami, przeciwgrzybiczymi i tak dalej. Walczyłem ze sobą żeby nie zwariować.

Wierzę w to, że najgorsze już za mną i do wyjścia mniej niż więcej!
Dziękuję Wam za ogromne wsparcie, szczególnie @Old_Postman @WujekRemo @marnapanidomu
Możecie to plusować bo #wygryw

Powodzenia @gnida84 zdrowiej szybko - jak pisałem mamy w wakacje iść na piwko!!

#prosilechoruje #medycyna #oswiadczenie #feels
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prosile: na Twoim miejscu bym i zrobil o to moze nie tyle awanture, co po prostu bym sie spytal dlaczego tak jest i czy juz prowadzili korespondencje z fundacja zajmujaca sie kwestia leczenia bolow nowotworowych, walczac z tym, ze bole najchetniej leczono by polopiryna, a jak juz sie da morfine, to rownowaznosc opakowania thiocodniu z apteki (kodeina idzie w morfine, bodajze 5%)
  • Odpowiedz
@prosile: a no to chyba ze tak. no ale sam przyznaj, ze na pewno kiedys sie spotkales z przypadkiem, ze niechetnie dawano cokolwiek na recepte przeciwbolowo mimo tego, ze miales np. otwarte zlamanie. sam fakt, ze powstala fundacja do walki o mozliwosc stosowania opioidow w takiej dziedzinie jak onkologia jest wymowny. no ale dobrze, ze ta swiadomosc sie zmienia i miales mozliwosc poproszenia o zwiekszenie dawki
  • Odpowiedz
@asenjo: w historii mojego leczenia nie spotkałem się z czymś takim. Po każdej operacji/ zabiegu miałem włączony paracetamol lub coś mocniejszego. Zawsze mogłem poprosić o więcej, gdyby mnie bolało. Problem jest, ale jestem przekonany, że w małych ośrodkach leczniczych lub u "starszej" kadry. Inicjatywę popieram :)
  • Odpowiedz
@prosile: wlasnie chodzi o to, ze wszedzie sie daje paracetamol, a lekarze boja sie opioidow, ktore jako jedyne skutecznie walcza z ostrym bolem z gatunku np. nowotworowych. trzymam za Ciebie kciuki.
  • Odpowiedz