Wpis z mikrobloga

@ZjednoczonaEuropa: brzmisz trochę jak "jeśli jesteś taki tolerancyjny to powinieneś tolerować moją nietolerancję".

1. Ktoś przeciwstawia na obrazku dwóch żołnierzy i dwóch homoseksualistów... bez żadnych wulgaryzmów, epitetów itd... można się z tym zgodzić albo nie - postawiono tezę.
2. Ty zestawiasz żołnierzy z zarzyganymi sebiksami
3. Ktoś Ci zwraca uwagę, że to zestawienie z dupy
4. Dopiero wyjaśniasz, że wg Ciebie dwóch homoseksualistów może łączyć taka więź jaka łączy dwóch żołnierzy.
@ZjednoczonaEuropa:

Nie rozumiem zestawienia więzi między żółnierzami, a dwoma gejami.Ci drudzy też są niejednokrotnie w stanie skoczyć za sobą w ogień. Najwięcej właśnie o żołnierskiej dumie piszę zakompleksieni troglodyci.


83% of the homosexual men surveyed estimated they had had sex with 50 or more partners in their lifetime, 43% estimated they had sex with 500 or more partners; 28% with 1,000 or more partners.

https://carm.org/statistics-homosexual-promiscuity

Słodkie lewicowe #!$%@? i
@ZjednoczonaEuropa: Miałem Cie za porządnego trolla ale oficjalnie uznaje Cie za chorego psychicznie. Ty już nie walczysz za idee swoich mocodawców - toczysz piane z pyska dla samego faktu toczenia piany. I z tym jadem na twarzy nie wiele się od zarzyganego sebixa różnisz. No może tyle, że on skacowany wstanie, umyje się i będzie jakoś wyglądał, a dla Ciebie nadziei nie ma.
@banbuko: Jeśli byłeś na wyjeździe to Ok, można mówić o braterstwie.. ale nie oszukujmy się jak wyglądają warunki służby w kraju i z jaką patologią czy bidą umysłową ramie w ramię trzeba służyć. eh. Wiem o czym piszę;)