Wpis z mikrobloga

  • 0
@neo_vir: dobre podsumowanie. bo w taki oto sposób powstają postępowi lewicowcy, którzy walczą z nienawiścią ze strony prawakow. w jaki sposób? ano przez własne festiwale nienawiści. tak strasznie chcą walczyć ze swoimi przeciwnikami, że stają sie tacy jak oni wycierajac sobie przy tym mordy prawdą miłością i tolerancja. albo jak Palikot mówił o prześladowaniu ludzi w imię tolerancji. tozto jest hipokryzja lvl 999. jeszcze wiatru w skrzydła im dodaje to,
  • Odpowiedz
@wrth: uo ja #!$%@?... ile plusów, jakbys nie odpisał to bym zapomniał, że to w ogóle napisałem :P nie spodziewałem się takiej rzeczy w tego typu dyskusji :P

@grey09: Tak jak piszesz - dotyczy to obu stron tego #!$%@? niestety "konfliktu". Dotknąłeś też problemu mniejszości ogólnie... kiedyś zapytałem znajomego geja (swoją drogą, gdyby mi nie powiedział - za cholerę bym się nie zorientował, że jest homoseksualistą) co sądzi
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia:
Wyżej też są bracia, tylko że na wyższych stołkach bardziej widać zgniliznę.
A i w korpusie szeregowych przepychają się między sobą i włażą przełożonym w tyłki, aby tylko ich wysłać na kurs podoficerski, czy jak to tam teraz się nazywa.
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia:
Wojsko jednak łączy ludzi i trzeba być człowiekiem. Jeszcze służyłem gdy armia nie była zawodowa i zawsze swoich szwejków uczyłem, ze jak nie będą robić mi przypałów to będą mieli luzy, no i pić czasem pozwolę ;)
  • Odpowiedz