Wpis z mikrobloga

MATKO BOSKA MIRKI POMOCY11! Ja #!$%@?, przed chwilą w pokoju u swojej 16 letniej siostry znalazłem zużyte opakowanie po prezerwatywie, leży w takiej szczelinie, ona nie wie ze je widziałem, zreszta musi tam lezec od dluzszego czasu tylko po prostu nie chce sie jej sprzatac po zakamarkach bo tak to by znalazla. dodam ze jej chlopak jest rok od niej starszy, jednak to nie tylko o wiek chodzi, rozumiem jakby był zwykłym spoko ziomeczkiem, ale on jest #!$%@? PRZEMĄDRZAŁYM KUCEM, ja #!$%@?, pierwsze jak go poznałem to zanim podaliśmy sobie ręce to się dowiedziałem że jest WEGANEM, oczywiście nie przeszkadzało mu to później jeść pizzy, sera czy jajek, caly czas tylko lazi i gada JA NIE JEM TEGO, JESTEM WEGANEM, a później oczywiście wyszlło na jaw że jest #!$%@? hipokrytą bo #!$%@? wszystko aż mu się uszy trzęsą, dodatkowo to #!$%@? manipulant i cwaniaczek, tu przykład: mieszkam daleko od rodziny, a mama z siostrą chciały mnie odwiedzić, mama oczywiście grzecznościowo zaprosiła tego gnoja, oczywiście postawiła mnie przed faktem dokonanym, czyli oznajmiła że przyjadą w trójkę, bez konsultacji ze mną, no w sumie na to przymknąłem oko bo moja mama ma taki charakter dobroczynny, ale to nie jest ważne, ważne jest to że ten śmieć zmusił moją mamę, żeby ze swojej skromnej wypłaty kupiła mu bilet. Czemu? bo go zaprosiła! no co za cwel, dodam, ze mama sama mieszka z siostrą, tata nic nie płaci żadnych alimentów czy coś, a ten śmieć ma dwoje dobrze usytuowanych finansowo rodziców, no #!$%@? bezczelny jak nic.Oczywiście jest przemądrzały i na każdy temat wie wszystko na 100% i to zawsze on ma racje, no bo tak go starzy wyszkolili mende kudłatą, oczywiście ma ADHD, czytaj bezstresowe wychowanie, i zawsze musi mówić jaki to on nie jest och i ach, ja #!$%@? to napewno dlatego się tak stało, bo tak mają dziewczyny wychowywane tylko przez matkę, że mają słabość do takich typów ludzi () ja #!$%@? jak to zobaczyłem, to opakowanie rozerwane to aż musiałem iść do WC, bo tak to mną wstrząsneło, dodatkowo dostałem odruchów wymiotnych (,) przepraszam za składnię, ale jestem w szoku wciąż, co robić, jak tego śmiecia wyplewić, przyjechałem do domu tylko na święta, ehh, jeszcze miałem nadzieję, że do tego nie doszło. Dodatkowo szok potęguje to ze ja dałbym wszystko, co mam, żeby w wieku 17 lat dokonać aktu płciowego z 16 latką 8/10(tak mi się wydaje, cięzko ocenić bo to moja siostra jednak), jednak, jedyne co robiłem w tym wieku to płakałem dzień w dzień w poduszkę niestety . ehh, jak byłem w tym wieku to miałem mordę zrytą jak powierzchnia marsa, zresztą do dziś się z tym męczę, i jedyna jaka na mnie spojrzała to 2/10 ... dobra mirki, dzięki za wysłuchanie, idę spać, dobrej nocy życzę...

#gorzkiezale #przegryw #stulejacontent #feels #oswiadczenie
  • 13
@MyshaM: @zardzewiala_zyrafa: @Crocop997: @pawvic: @Firehjulsdrift: Za co jebnąć? Koleś jest typowym wygrywem, a ten co to napisał, typowy przegryw, stulejarz, płaczek.
Koleś w wieku 17 lat rucha 16 latkę bez mydła, do tego jego młodszą siostrę (XDDD), przy czym ten przegryw który to pisał (zakładając że to nie jest zarzutka) jest zapłakanym stulejarzem, który prawictwo stracił z prostytutką w wieku 22 lat, a w wieku 17 lat
@MrWygryw: Weź siostre i z nio porozmawiaj normalnie, jak brat uczuciowo i od serca.
Kuca najlepiej byłoby czymś truć.
Kuc z wrzodami na ciele i nieświerzym oddechem wynikającym z rozkładających się organów wewnętrznych nie jest atrakcyjny.