Wpis z mikrobloga

@ethics: Tłuszcz z brzucha zostaje zredukowany na samym końcu, tak nas natura zaprojektowała. Najpierw chudnie twarz, a później redukcja stopniowo zmniejsza poziom tłuszczu w niższych częściach ciała. Jedź dużo białka, żeby mięśnia nie tracić, trzymaj się tego co robisz i efekt przyjdzie. Jeszcze jest dużo czasu do sezonu plażowego :)
@ethics: Było zrobić sobie zdjęcie przy wadzę 102kg i teraz porównać z aktualna formą. Byś zobaczył czy wycinka sprawia, że ciało wygląda lepiej. Moim zdaniem jeśli trzymałeś wysoko białkową dietę i nie spaliłeś w dół mięśni to poprawa jest bankowo.
@Ch-jogromPL: stała ilość białka i tłuszczy i rotuję tylko ilością węgli. Są dni high carb (2x), medium carb (2x) i low carb (3x). 3 dni 2x high carb + 1x medium przypada na treningi siłowe, w resztę dni cardio.
@Ch-jogromPL: na stałej ilości węgli moje ciało szybko łapie stagnację i się przyzwyczaja do stałej kaloryczności. Jak wprowadziłem carb cycling waga znowu ruszyła w dół a i ja się czuję dobrze tzn. mam energię.