Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski i troche #rozowepaski #pytanie

Odkryłem ,że chłopak mojej siostry "spotyka się" z inną.No i wiecie troche męska solidarność obiecał mi jak nic nie wypaplam to zyskam na tym.A szkoda mi troche chłopaka bo jednak sam kiedyś byłem w takiej sytułacji i byłem głupi miałem chwile słabości.Z drugiej strony to nie wiem co miałbym powiedzieć siostrze jak się o tym dowie że zataiłem prawde.
Ktoś doradzi ?
  • 58
@ThatFeel spróbuję to ładnie ująć. Zachowujesz się trochę tak, jakbyś starał się nadrobić, jakoś zrekompensować czy usprawiedliwić fakt, że Ty też kiedyś zdradziłeś xd Czy raczej sam fakt sprawia, że nie zareagowałeś bardziej konkretnie w tej sytuacji. Ja bym nie była za tym, żebyś bezpośrednio mówił o tym siostrze bo robisz z siebie posłańca, a tacy obrywają często mocniej niż osoby odpowiedzialne za całą imbę. Pogadałabym z nim. Dała czas żeby powiedział
@ThatFeel: skoro tak miałeś i się w porę ogarnąłeś, to nie możesz z nim pogadać i mu poradzić?
zresztą, po tym jak piszesz nie wygląda, jakbyś żałował tego co zrobiłeś - wręcz przeciwnie, odnoszę wrażenie, że uważasz, że miałeś prawo zdradzić i że każdemu facetowi może się coś takiego zdarzyć... BEZSENS totalny.
jak byłeś w takiej sytuacji, to powinieneś wiedzieć jak bardzo cierpi druga strona (czyt. Twoja dziewczyna, teraz Twoja siostra)