Wpis z mikrobloga

A czy Wy zrobiliście już badania wydolnościowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojawiwszy się wczoraj na takim badaniu, nie bardzo wiedziałem, jakiego wyniku mogę się spodziewać. Poprzednie badanie robiłem 3 lata temu. Wiedziałem, że wyniki będą lepsze, ale nie wiedziałem jak bardzo...

[tu powinien być dokładny opis badania, który zamieszczę w kolejnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ]

W trakcie badania wyszły całkiem dobre rzeczy. VO2max na poziomie 62,5. Progi mleczanowe pozwalające na bardzo intensywny trening i generalnie moc w człowieku spora, co daje nadzieję na dobre wyniki wiosną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko tłuszczu w człowieku dużo.
smutnażaba.psd

Więcej na temat wydolnościówki wieczorem.
Jeżeli macie jakieś pytania, to zapraszam, odpowiem na wszystkie :)
#bieganie #biegajzwykopem #sport #triathlon #rower #polskabiega i trochę #pokazmorde

- - -

Chcesz być na bieżąco z ciekawostkami biegowymi? Chcesz wiedzieć, gdzie szykują się najfajniejsze zawody w najbliższy weekend? Chcesz trzymać rękę na pulsie, jak idzie o tematy związane z bieganiem? Dodaj do obserwowanych tag #polskabiega i biegaj razem z nami :)

Nasz fanpage na Facebooku również jest do Waszej dyspozycji.
Czekamy na Was!
http://bit.ly/FB_PB
Pobierz
źródło: comment_WAtfmByuqhbWX0LyIsTyBHshQyId6zuy.jpg
  • 10
@PolskaBiega: Robilem sobie pare razy padania wydolnosciowe, wiem ze talentem nie jestem :D Wiem, zeby cos ugrac musze wlozyc w to multum czasu,wiem ze poswiecony czas nie jest wart pucharka na podium :] Mam jeszcze gdzies w szafie analizator kwasu mlekowego we krwi...nie uzywam. Po 10 latach treningow na tetnie, po kilku latach treningu z pomiarem mocy, obecnie wystarczy mi pare mocnych treningow zeby wiedziec co i jak ;)