Wpis z mikrobloga

@blaiseblaise: Ja przeszedłem z play do virgin i jestem zadowolony, mam taryfę za 29 zł, do tego 5 GB neta i nielimitowane rozmowy oraz sms-y. Nie wiem jak w innych bankach, ale w ing mogę doładować sobie konto lub zlecić stałe doładowania.
@blaiseblaise: ja sie przenioslem z play do virgin i nie narzekam. Doladowuje przez net tj. stronke virgin. Za 19 zl sciaganych automatycznie z konta mam pakiet sms bez limitu, 100 minut rozmow i 2gb netu, drozsze pakiety tez sa. Ja polecam
@blaiseblaise: mam nju odkąd weszło i gorąco polecam. A oferta tandem po prostu miażdży. Za 48 zł na miesiąc ty+druga osoba (w praktyce to jest 39 zł + 9 zł numer dodatkowy) macie wszystko no limit (rozmowy, smsy, mmsy i internet od 3gb do 9 gb w zależności od stażu)
@bolczan: tylko, że ja chciałbym mieć tanio ale wygodnie. Nie chce mi się cały czas czegoś włączać na stronie. W tym widzę przewagę abonamentów, płacę raz miesięcznie i mam spokój...Ale wychodzi dyszka drożej.
@blaiseblaise: dolnosląskie/Wrocław here. Ale też często jestem w małopolskie (Kraków i okolice Nowego Sącz), śląskie (Kato, Bytom i taka wioska Bobrowniki). Moja tesciowa też korzysta z tego (xD) i nie narzeka - choć babeczka mocno into internety, a głównie w Bobrownikach siedzi. Nigdy nie miałem problemu z zasięgiem.

Niestety ty chyba nic nie otrzymasz, ale ja podajże miesiąc doładowania.