Wpis z mikrobloga

@alwaysloveyou: Przekażę, oczywiście.

Nie znalazłem nigdzie informacji o tym, kto ma, czy kto mógłby mieć, jej telefon. Wiem, że podobno przez cały felerny wieczór miała telefon wyłączony (rozładowany?). Kilka dni temu było info o tym, że brat Ewy "dostał" się do jej konta i przekazał dane dostępowe policji.
  • Odpowiedz
@serczi: @yOyO-: @mixplus: ja tu widzę inny problem. Wszyscy którzy opisują swoje przypadki, że Google pokazało ich w dziwnych miejscach mieli to po prostu w historii. Natomiast brat Ewy mówi, że tam u niego nic dziwnego się nie pokazało. Czyżby ktoś się zorientował i natychmiast to usunął?
  • Odpowiedz
@yOyO-: W takim razie to on by musiał natychmiast to skasować. Informacje o tym podobno pisali też do Rutkowskiego który też to pewnie zaraz sprawdził.
  • Odpowiedz
@rskk: Nie wiem, czy ktoś napisał do Rutkowskiego. Lokalizację widziałem ja i @mixplus. Rozmawiałem jedynie z "administratorem" fanpejdża o zaginięciu Ewy (prawdopodobnie z jej bratem).

Puszcze info jeszcze na policję i do Rutkowskiego.
  • Odpowiedz
@rskk: Brat ewy powinien się wylogować. Nie rozumiem czemu jest cały czas zalogowany. Powinien się wylogować i wylogowany sprawdzać pozycje konta Ewy, tak to wprowadza niepotrzebne zamieszanie.
  • Odpowiedz
@yOyO-: @rskk: może osoba która włączyła telefon w Indiach, pierwsze co zrobiła to skasowała tą lokalizację (da się z telefonu?) a następnie wylogowała się z konta
  • Odpowiedz
@mixplus: @yOyO-: @serczi: a może faktycznie coś się tam wyświetliło, brat Ewy jest właśnie w drodze do Poznania gdzie ma zamiar skontaktować się z policją w tej sprawie. Natomiast okłamuje opinie publiczną bo nie chce puszczać takiej informacji w obieg.

Dobra, to mocna teoria spiskowa no ale c--j wie.
  • Odpowiedz
@mixplus @rskk @yOyO-
Jeśli zgłosi to ktoś na policję to spoko. Nawet jeśli lokalizacja była usunięta, to jest zarchiwizowana u wielkiego brata G, więc bez obaw. Druga sprawa, to telefon z selfie jest Samsungiem - do nich też warto byłoby się zgłosić. Samsung też lubi zbierać informacje o swoich klientach, w tym o lokalizacji, aktywacji i uruchomieniach urządzenia. Niekoniecznie ich o tym informując ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz