Wpis z mikrobloga

@anonimowy_kot: A może ma ktoś jej numer telefonu. W końcu są osoby, którą ją znały. Wtedy można by śledzić. Czasem są takie reklamy, że niby możesz śledzić kogoś po numerze telefonu, ale nie wiem czy to nie jest ściema. No i nie wiadomo jak to by działało za granicą.
  • Odpowiedz
@Xivid: Tak wiem, to był tylko moment kiedy widziałem lokalizację w Indiach. Po zrobieniu screenshota, zapisaniu linka lokalizacji i odświeżeniu strony wszystko wróciło do "normy".
  • Odpowiedz
@yOyO-: Ale to było tak, że wszedłeś na jej stronę np. po godzinie i była ta lokalizacja, czy byłeś minutę wcześniej i była Polska, a po odświeżeniu zmieniło się na Indie i po chwili znowu Polska? Tzn. czy jesteś w stanie określić ile czasu wskazywało na Indie?
  • Odpowiedz
@Howea: To było tak, że odświeżałem z częstotliwością co kilkanaście minut (w tym czasie lokalizacja zmieniła się dwa razy - Konin i Brzeźno). Potem zainteresowały mnie dwie osoby, które są tam widoczne w kręgach. Przekliknąłem się na gościa "Damian Tylman", przejrzałem jego profil, po czym w urlu z historii wybrałem ponownie profil Ewy (pomiędzy wyjściem z profilu Ewy a powrotem minęły może 2-3 minuty). Zauważyłem Indie, zrobiłem screenshota, otworzyłem w
  • Odpowiedz
@yOyO-: Czyli to mogło trwać maksymalnie około 3 minuty. Ciekawe czy to w ogóle możliwe, żeby Google się tak bardzo pomyliło i wskazało taką lokalizację w wyniku błędu.
  • Odpowiedz