Wpis z mikrobloga

Jestem na 200% pewien, że pis czerpie z najlepszych przykładów z Moskwy i wynajmuje setki internetowych trolli #60groszyzawpis Bo zobaczcie sobie na tag #polityka. To jest #!$%@? nie mozliwe żeby 99% znalezisk i wpisów na mikroblogu było po prostu przesiąknięte orgazmicznym jazgotem fanatyków pisu. Nie chce mi się wierzyć żeby tyle ludzi było opętanych przez religię pisowską i nie widziało nic złego w łamaniu konstytucji. To jest #!$%@? N I E M O Ż L I W E.
#neuropa #4konserwy #dobrazmiana
  • 55
@arct2: Sporo osób jest w oczywisty sposób opłacana - zawsze prezentują tę samą linię co politycy PiSu, czasem przed oficjalnymi wypowiedziami.
Do tego dochodzą rzeczywiści sympatycy, którzy opłacani nie są, i fakt, że wśród młodych ludzi udało się PiSowi i Korwinowi zbudować przekonanie, że PO jest gorsze od Stalina i Hitlera razem wziętych. A na Wykopie siedzą głównie osoby młode.
opętanych przez religię pisowską


@arct2: Nikogo nie obchodzi Jarosław, 500 zł na dziecko czy inne bzdury takie jak osadzanie stanowisk. To jest w każdej zmianie władzy.
@Calhil: Andrzej Duda nie zaprzysiągł trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy zostali wybrani zgodnie z konstytucją, mimo że miał taki obowiązek (co wprost stwierdził TK w swoim orzeczeniu).

Co więcej, zaprzysiągł nowych sędziów, którzy prawdopodobnie też zostali wybrani przez PiS niezgodnie z prawem - ponieważ na stanowiska na które zostali wybrani nie opróżniły się.

Nie jest pewne czy ulaskawienie Kamińskiego przed wyrokiem sądu jest zgodne z artykułem dziesiątym konstytucji, ponieważ taka interpretacja
@Ginden: To ostatnie orzeczenie TK nie ma zadnej mocy prawnej, bo nie zostalo wydane w pelnym skladzie (art 44 ustawy o TK).

Czyli wychodzi, ze teoretycznie Duda moglby mordowac ludzi i sie ulaskawiac, bo nikt go nie postawi przed trybunalem stanu bez 2/3 glosow w zgromadzeniu narodowym. Ja tu widze latwa mozliwosc rozprawienia sie z opozycja raz na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arct2: Trudno im się pogodzić, że tak piali nad PiSem, tacy mieli być lepsi, tacy inni, a wyszło jak wyszło. Jeszcze argumenty "A PO TO TEŻ ŁAMAŁO PRAWO!!!111one".. no chyba nie o to chodziło, żeby zmienić władze na równie złą, a wręcz gorszą. Trudno przed sobą przyznać się do błędu, a co dopiero przed wykopem który zaraz Ci powie że 2 miesiące temu byś Dudzie laskę z połykiem zrobił. Zresztą bierz
Czyli wychodzi, ze teoretycznie Duda moglby mordowac ludzi i sie ulaskawiac, bo nikt go nie postawi przed trybunalem stanu bez 2/3 glosow w zgromadzeniu narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Calhil: Ale to czy ktoś go postawi to inna sprawa - nawet postawienie przed Trybunałem Stanu nic nie da, bo prezydent by dokonał aktu samoułaskawienia się. A zakaz ułaskawienia dotyczy osób już skazanych. Jeśli można ułaskawiać przed skazaniem...