Wpis z mikrobloga

Jestem na 200% pewien, że pis czerpie z najlepszych przykładów z Moskwy i wynajmuje setki internetowych trolli #60groszyzawpis Bo zobaczcie sobie na tag #polityka. To jest #!$%@? nie mozliwe żeby 99% znalezisk i wpisów na mikroblogu było po prostu przesiąknięte orgazmicznym jazgotem fanatyków pisu. Nie chce mi się wierzyć żeby tyle ludzi było opętanych przez religię pisowską i nie widziało nic złego w łamaniu konstytucji. To jest #!$%@? N I E M O Ż L I W E.
#neuropa #4konserwy #dobrazmiana
  • 55
  • Odpowiedz
@gnt_1: czy ja mówię że kupili wyborców? Trolle mają ogromny wpływ na opinię publiczną, zwłaszcza że ich indoktrynacja najbardziej ma miejsce na portalach "ze śmiesznymi obrazkami" takich jak wykop czy demotywatory. A że 90% ludzi bezkrytycznie przyjmuje informacje z internetu jako świętą prawdę (no bo przecieź imternet to wplne medium) no to mamy ogromne pole do oddziaływania. Trzeba przyznać że pis ma dobrą propagandę. Kropla drążyła skałę przez 8 lat, aż
  • Odpowiedz
@arct2: E tam, było prościej niż piszesz. Platforma osiem lat temu zdobyła władzę ujmując ludzi programem. Może i przez rok usiłowała coś zrobić, potem wyszło że to trudne i że skoro wybory wygrywa dobry PR to trzeba pilnować PR. Ryży z dobrze zagranym zatroskaniem przykrywał jednym wystąpieniem dowolny problem. Tak im dobrze szło że powszechne były przed drugą turą głosy że PO nie ma z kim przegrać, że Tusk jest teflonem
  • Odpowiedz
@YodaMonster: jakich polityków PO? Sędziowie do TK wybrani za rządów PO byli przez tą partię zaproponowani, ale to nie jest równoznaczne z byciem członkiem PO. Na przykład ta sędzia, która orzekała ostatnio o częściowej niekonstytucyjności ustawy PO miała także poparcie PiS, mimo że wysunęło ją PO. Natomiast PiS jak najbardziej chce obsadzić TK swoimi: zaprzysiężeni przez Dudę sędziowie są prawnikami Biereckiego (senator PiS), rodzin smoleńskich albo członkami instytutu Lecha Kaczyńskiego...
  • Odpowiedz
Sędziowie do TK wybrani za rządów PO byli przez tą partię zaproponowani, ale to nie jest równoznaczne z byciem członkiem PO.


@szyy: No tak czyli zaproponowani przez PO na pewno z PO nie będą współpracować. W jakim kraju Ty żyjesz? Wszystko jest po znajomości i obsadzane swoimi. PiS sobie może obsadzić swoimi i będzie to 5/15 sędziów czyli idealnie 2/3 na torpedowanie ustaw zostanie.

@arct2:
1. No tak jak to
  • Odpowiedz
@arct2: Najlepszą propagandą jaką PiS miał były rządy PO. Ludzie głosowali na PiS w przeważającej większości po to żeby pozbyć się PO.

No przecież chyba nie powiesz mi że PiS miał w rękach media lol
  • Odpowiedz
Pelikany pisowskie dały sobie zrobić papkę z mózgu i teraz występuje dysonans poznawczy.
No rozumiem, zrobiło się głupotę ciężko spojrzeć prawdzie w oczy, ale brutalna rzeczywistość jest właśnie taka.
Macie co chcieliście. I to są dopiero początki Ruskiego Miru. Ale z taką dynamiką to szybko pójdzie.

W ramach twardych faktów (w oprawie typu śmiech przez łzy :( ) :http://i.imgur.com/RPXQ28f.jpg
Giełda zazwyczaj o kilka m-cy wyprzedza to co będzie się działo w
  • Odpowiedz
@szyy: No tak czyli zaproponowani przez PO na pewno z PO nie będą współpracować. W jakim kraju Ty żyjesz? Wszystko jest po znajomości i obsadzane swoimi. PiS sobie może obsadzić swoimi i będzie to 5/15 sędziów czyli idealnie 2/3 na torpedowanie ustaw zostanie.


@YodaMonster: no sędzia Wronkowska-Jaśkiewicz oraz czterech innych sędziów orzekających w tym tygodniu raczej z PO nie trzymają, skoro uwalili ich ustawę. To jest właśnie to, co próbują
  • Odpowiedz
@YodaMonster: 1. Sprytnie się wymigałeś od odpowiedzi na pytanie. Zadam je więc jeszcze raz, tym razem w podpunktach:
1a. Czy uważasz, że można zmuszać ludzi do trzymania oszczędności emerytalnych na funduszach inwestycyjnych?
1b. W jaki sposób ukradzoino pieniądze z OFE?
1c. Kto ciebie zmuszał do tego, żeby złożyć deklarację pozostania w OFE? Miałeś na to 6 miesięcy.
2. Czyli przyznałeś, że nawet nie wysiliłeś się zeby wpisać w google "ustawa 1066".
  • Odpowiedz
@arct2:

Przeczytaj chociaż jedną stronę i pokaż gdzie tu jest mowa o wojsku.

zasady udziału zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników
Wojsko to nie funkcjonariusze XD Znam tę ustawę i znam też interpretacje, daruj sobie swoje "nie wysiliłeś się" tylko dlatego że nie umiesz interpretować. To odnośnie pktu 2

1. Nie ma znaczenia czy mogłem OFE opuścić czy nie, czy opuściłem czy nie, czy w ogóle jestem w grupie płacącej składki czy jeszcze
  • Odpowiedz
Andrzej Duda nie zaprzysiągł trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy zostali wybrani zgodnie z konstytucją, mimo że miał taki obowiązek (co wprost stwierdził TK w swoim orzeczeniu).


@Ginden: Nie manipuluj. Trybunał stwierdził, że Duda mógł wstrzymać się z zaprzysiężeniem sędziów do czasu rozpatrzenia przez TK legalności ich wyboru, jeśli miał co do tej legalności wątpliwości. Dopiero teraz, po rozwianiu wątpliwości przez TK, Duda ma absolutny obowiązek zaprzysiężenia tych 3 sędziów, co do
  • Odpowiedz