Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg i jak bardzo trzeba nie myśleć, żeby prać mózg dziecku w taki sposób.

Syn: Oni mają broń. Mogą nas zastrzelić bo są bardzo, bardzo źli, tato.

Ojciec: Tak, mają broń, ale my mamy kwiaty.


Kurtyna

#pewniebylo #niewiemczybylo

T.....Q - Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg i jak bardzo trzeba nie myśleć, żeby pr...
  • 99
  • Odpowiedz
  • 5
@deroo: trzega powiedziec, hej jestem twoim ojcem. zli ludzie tam sa, ale ja cie obronie zawsze i wszedzie cokolwiek zlego by sie nie dzialo - nie musimy opuszczac domu. panowie policjanci teraz tez beda czujniejsi. ( ;) )
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: No właśnie jest bardzo dużo warta. Bo zamach był po to żeby Francję skruszyć, żeby ludzie przestraszyli się zamachowców i domagali się od rządu wycofania z wojny w Syrii.

Zamiast tego Francuzi się jeszcze bardziej zjednoczyli i nastawili anty-ISIS.

Dlatego te kwiatki i znicze mają ogromne znaczenie.
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: Jak to niewiele im dało?

Rozumiem, że efekt byłby tylko wtedy, gdyby już nie było żadnych zamachów?

No to słucham mistrzu, jaki to masz genialny sposób na to, żeby nie było nigdy więcej zamachów, dawaj :]
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: Serio nie rozumiesz, czy specjalnie kłamiesz? Nigdzie nie napisałem, że kwiaty chronią dzieci. Napisałem:

Bo zamach był po to żeby Francję skruszyć, żeby ludzie przestraszyli się zamachowców i domagali się od rządu wycofania z wojny w Syrii.

Zamiast tego Francuzi się jeszcze bardziej zjednoczyli i nastawili anty-ISIS.

Dlatego te kwiatki i znicze mają ogromne znaczenie.


Gdzie tu jest choćby pół słowa o tym, że kwiatki chronią dzieci?
  • Odpowiedz
@deroo: Rozmawiamy o tym, że dobrze tłumaczyć, że kwiaty (w znaczeniu solidarność z ofiarami) go ochronią. Nawet się przed chwilą plułeś, że kwiaty są lepsze od wszystkich służb, bo komandosi nie siedzą u każdego w szafie.
  • Odpowiedz
Rozmawiamy o tym, że dobrze tłumaczyć, że kwiaty (w znaczeniu solidarność z ofiarami) go ochronią.


@RuskiHolmes: Pisałem, że przede wszystkim trzeba dziecko uspokoić, a nie kreować mu wizję walk i wystrzałów z karabinów.

Pisałem też, że ojciec źle wytłumaczyć to, co miał na myśli (z tymi
  • Odpowiedz
@deroo: Nie dokarmiaj pelikanów. Wykopki, to ludzie, którzy przypisują teksty innych, które im się spodobały zamiast myśleć samodzielnie.

Jak będą mieli dzieci to zobaczą jak ciężko jest wychować dziecko na dobrego człowieka, ale tak, żeby miało własne poglądy. Też byłam przerażona po tym wideo, ale jakbym miała uspokoić syna, który widzi że umarło dużo ludzi a i tak jest za młody żeby coś z tym zrobić to zajęłabym się wychowaniem
  • Odpowiedz