Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg i jak bardzo trzeba nie myśleć, żeby prać mózg dziecku w taki sposób.

Syn: Oni mają broń. Mogą nas zastrzelić bo są bardzo, bardzo źli, tato.

Ojciec: Tak, mają broń, ale my mamy kwiaty.


Kurtyna

#pewniebylo #niewiemczybylo

T.....Q - Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg i jak bardzo trzeba nie myśleć, żeby pr...
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wybacz, ale podpieranie się tym, co twierdzą rodziny zamachowców jest niebywale absurdalne. Naprawdę sądzisz, że ktokolwiek z rodziny przyznałby, jednocześnie narażając się na lincz i społeczny ostracyzm, że dobrze widzieli, iż ich mąż/syn/brat był członkami komórki ISIS?


@Venro: Pewnie nie, masz rację. Stara śpiewka 'To taki dobry chłopak był, kto by się spodziewał'.

Ogólnie powiem Ci tak, czytałem kiedyś fajny wywiad z jakimś ex-wysoko postawiony facetem od antyterroryzmu. Powiedział tam fajne zdanie, że oni 95% potencjalnych terrorystów mają zinfiltrowanych i rozpracowanych, ale specjalnie ich nie zgarniają, bo jeśli ich zgarną to w ich miejsce pojawią się nowi, których mogą nie zdążyć rozpracować. Tylko problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś z tych 5% o których nie wiedzą coś zrobi, kiedy zawiodą informatorzy
  • Odpowiedz
@brukiew: Wymyślasz sobie jakieś przejaskrawione odpowiedzi, potem pierdzielisz o jakichś smsach, ojciec zrobił jak chciał a ja mogę to skomentować. Co Ty masz za problem? Jak zamierzasz dalej odpisywać to odnoś się do moich komentarzy.
  • Odpowiedz
@deroo: Zdajesz sobie sprawę że jesteś na wykopie? Tutaj każdy ma twierdzić że ojciec jest lewakiem i zjebem, Francja ma beznadziejne służby oraz wszystko to wina lewaków którzy zakazali kupna karabinów w marketach.
Broń Boże nie wspominaj że można wystąpić o pozwolenie na broń i chodzić na strzelnicę bo to nieprawda.
  • Odpowiedz
Wypowiedzi tego chłopca są poruszające, jego dziecięca logika i młody umysł, który próbuje to ogarnąć i sobie poukładać. Ale wykopki wszędzie muszę się doszukiwać lewactwa.

Ja wiem, ojciec mu tak powiedział. Wy #!$%@? teoretycy, oczywiście jak skończycie gimnazjum i będziecie mieli dzieci, to od najmłodszych lat będziecie im kłaść do głowy wasze bzdury o strzelaniu i zabijaniu wrogów. Wiadomo, że to jest właściwy model wychowania, dać dziecku gnata, niech zabija małe kotki,
  • Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę że jesteś na wykopie? Tutaj każdy ma twierdzić że ojciec jest lewakiem i zjebem, Francja ma beznadziejne służby oraz wszystko to wina lewaków którzy zakazali kupna karabinów w marketach.

Broń Boże nie wspominaj że można wystąpić o pozwolenie na broń i chodzić na strzelnicę bo to nieprawda.


@Skyworld: przepraszam, zapomniałem się i wydawało mi się, że to forum gazety wyborczej :(
  • Odpowiedz
@TheFriQ: W tym poście wychodzi całe #!$%@? wykopu. Zarówno ty, jak i komentujący. Ojciec uspokaja dziecko, a wykopki siedzą przed kompem i mówią jak ma wychowywać dziecko. Ogarnijcie się.
  • Odpowiedz