Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie skoczyłem robić w #blender kamerkę #yi - całość oczywiście 3D wzorowana na zdjęciu które znajduje się w komentarzu ;)

Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z efektu końcowego, nie wyobrażałem sobie, że będzie tak dobrze ;P


Xiaomi Yi
Render: 1080p
Samples: 4k
Render time: 24min

Moja strona na FB

#xiaoyi #blender #blender3d #b3d #grafika3d Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sirgorn - Mirki, właśnie skoczyłem robić w #blender kamerkę #yi - całość oczywiście 3...

źródło: comment_BWH5k6LNsbgyhjN10EtFcH73PmFEsyaO.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sirgorn: może wyjaśnię o co mi chodziło bo na szybko napisałem, na zdjęciu wydaje się to bardziej przestrzenne (może to przez to światełko które daje taki blask)
  • Odpowiedz
@coolcooly22: około 3 lata - ale na początku raczej to było jako hobby. Spokojnie szybciej coś takiego można uzyskać ;P

Kurczę dziękuje wszystkim plusującym (nie będę wszystkich wywoływać ;P) - zrobiliście mi dzień, niby to tylko plusiki, ale super motywujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@coolcooly22: to zależy od dnia (od 2 do 12h dziennie), w międzyczasie studiowałem, w wakacje 2-3 miechy przerwy. także ciężko powiedzieć ile e ciągu tych 3 lat faktycznie się uczylem :-)
  • Odpowiedz