Wpis z mikrobloga

Lewak 11 listopada: 100 tys. osób na Marszu Niepodległości to neonaziści, bo kilka osób miało flagę z krzyżem celtyckim albo kominiarki.

Lewak 13 listopada: Nie można wrzucać całej społeczności muzułmańskiej do jednego worka tylko dlatego że po raz kolejny wysadziło się kilka osób z okrzykiem "Allah Akhbar" i zabiło 160 niewinnych osób.

#francja #neuropa #lewackalogika
  • 43
sprawdźy

Hurrr chochoł, to nieprawda durrr xDD


http://www.wykop.pl/wpis/15155535/moze-nie-ma-burd-co-nie-zmienia-faktu-ze-wiekszosc/

"Może nie ma burd, co nie zmienia faktu, że większość osób idących #marszniepodleglosci to zwykli rasiści i ksenofoby."

nazwanie wszystkich uczestników MN nazistami/faszystami/rasistami: występuje

http://www.wykop.pl/wpis/15178533/#comment-50809529

"zrobiliście z typa maskotkę marszu i co roku wrzucacie jego zdjęcie, żeby pokazać jacy to jesteście tolerancyjni. Jednocześnie w tym samym czasie kawałek dalej idą wasi koledzy z Włoch którzy czarnych u siebie nie akceptują, a na profilu marszu
@Emes91: nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

gdybyś pisał o krzywdzących uogólnieniach to może by się dało prowadzić jakąś dyskusję ale ty pisałeś, że 90% neuropy twierdzi, że wszyscy na MN to faszyśći/rasiści, czyli sam dość mocno uogólniałeś.

A co mam siedzieć teraz i szukać linków gdzie ktoś tak napisał i cytować wszystkie te bzdury?


@fredperry: jak się twierdzi, że 90% komentarzy neuropy to "wszyscy na MN to faszyści/rasiści", i że się
gdybyś pisał o krzywdzących uogólnieniach to może by się dało prowadzić jakąś dyskusję ale ty pisałeś, że 90% neuropy twierdzi, że wszyscy na MN to faszyśći/rasiści, czyli sam dość mocno uogólniałeś.


@6c6f67696e: Kolego, z kimś mnie pomyliłeś. Napisz do mnie, jak już ogarniesz, kto jest kim w tej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolego, z kimś mnie pomyliłeś. Napisz do mnie, jak już ogarniesz, kto jest kim w tej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Emes91: rzeczywiście. przepraszam. nie będę bronił głupich komentarzy bo na pewno takie też były kierowane w stronę MN ale nie mam też zamiaru udawać, że środowiska nacjonalistyczne nie trzymają na MN łapy
@Emes91: Nie. Głównie dlatego, że chrześcijański terroryzm się wypalił w Europie, teraz czas ekstremizm islamski (w końcu jesteśmy z kilkoma takimi organizacjami w stanie wojny) oraz ewentualnie na odrodzenie się ruchów separatystycznych.

@6c6f67696e: Breivik działał w pojedynkę, a nie w zorganizowanej działalności terrorystycznej, to po pierwsze, po drugie, to był świr i sam napisałeś, że przypisywanie go chrześcijaństwu byłoby naciągane w #!$%@? - czy on czasem nie snuł swoich jakichś teorii o własnym kościele czy coś?