Wpis z mikrobloga

Lewak 11 listopada: 100 tys. osób na Marszu Niepodległości to neonaziści, bo kilka osób miało flagę z krzyżem celtyckim albo kominiarki.

Lewak 13 listopada: Nie można wrzucać całej społeczności muzułmańskiej do jednego worka tylko dlatego że po raz kolejny wysadziło się kilka osób z okrzykiem "Allah Akhbar" i zabiło 160 niewinnych osób.

#francja #neuropa #lewackalogika
  • 43
  • Odpowiedz
nie łże, bywały takie wypowiedzi.


@joyko: ale to nie jest równoznaczne z tym, że 90% neuropy nazywało wszystkich uczestników MN faszystami.

Czy naprawdę uważasz, że najlepszym przykładem walki z krzywdzącymi uogólnieniami to używanie właśnie takich
  • Odpowiedz
nie prawda.

Polska dla Polaków


wcale nie jest to wykluczające hasło ( ͡° ͜ʖ ͡°) co z osobami, które tu żyją i nie mają obywatelstwa?

a teraz zamień te kwestie na wypowiedź
  • Odpowiedz
@lewilny_lewak: @lowca_chomikow: @6c6f67696e: nie łże, bywały takie wypowiedzi. @Twardy__twardziel wielokrotnie pisał, że skoro 8 lat temu była tam C18 to wszyscy którzy tam idą dziś to neonaziści(bo skoro tolerowali obecność tamtych, to muszą się z tamtymi zgadzać, etc.). Zresztą, nawet bez nawiązywania do C18 też tak stwierdzał.


@joyko: Ja po prostu twierdzę, że zaden porządny cżłowiek nie wziąłby udziału w tak skompromitowanym przedsięwzięciu.
  • Odpowiedz
@joyko: Wspomniane słowa dotyczyły marszu 2007. Tym w którym kilkadziesiąt (co najmniej) z kilkuset osób prezentowało neonazistowskie flagi. Nie sposób ich było nie zauwazyć, więc logiczne, że były przez wszystkich tam akceptowane. Biorąc pod uwagę to, co nazizm zrobił z tym krajem, nie ma żadnego usprawiedliwienia na to. Szczególnie że nie ma wątpliwości kogo wielbi C18
  • Odpowiedz
@Detharon: Marsz pod hasłem "Polska dla Polaków" jest spędem faszystów. Głupi, naiwni, lub zmanipulowani ludzie, którzy nie utożsamiają się z tymi skrajnymi ksenofobicznymi ideologiami, a brali w tym udział powinni się wstydzić. Co ja jestem jakąś konserwą żeby uogólniać jak masy ksenofobów atakujących "islamskich brudasów?" Nie obrażaj mnie.
  • Odpowiedz