Wpis z mikrobloga

#jd #angularjs

Mirki, co ja odkryłem to ja nie xD
Tutaj jest lornetka: http://en.jd.com/product/790211.html
Jest przycisk "Buy now" zamiast "Add to Cart". Przez to nie można dodać go do koszyka (żeby dodać jakiś zapychacz i wykorzystać kupon).

Ale jest na to sposób. Klikamy PPM -> Zbadaj element -> Na przycisk "Buy now" -> w pole "class" zamiast "btn-buy-now" wpisujemy "btn-add-chart". Mamy przycisk "Add to Cart". Działający!

Jakieś #januszebezpieczenstwa robiły tę stronę. To chyba w #angularjs jest zrobione.

  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zapoznalem: działa xD

@Woyto: haha xD Już wiadomo czemu poprzednie wyciekły xD Widać dużo nie poprawili :P

@raq195: no dokładnie, też nie brałem nic, bo "Buy now" nie działało. Ech... teraz tego nie poznajduję (a zresztą kupony się kończą).
  • Odpowiedz
@Woyto: nie robiłem xD A można tak?
Już po opłaceniu anulować zapychacze? Nie anuluje się całe zamówienie tylko pojedyncze?
  • Odpowiedz
@Woyto: no jest dzielony na dwie rzeczy (proporcjonalnie) i anulowanie zapychaczy to malutki zysk. Nie próbowałem.
@Woyto: Mi przez koszyk przeszło. Ten błąd to od czego innego zależy (spróbuj na innym koncie, bo pewnie limit wykorzystałeś i nic nie przejdzie do 17).

Ewentualnie spróbuj z innym
  • Odpowiedz
btn-add-chart


@mk321: Spróbowałem, efekt u mnie jest taki:
zamówienie nie przeszło - pojawił się system error
kupon poszedł krew oddać.

Dziękuję :)
  • Odpowiedz
@kruprz: u mnie poszło :P
Nie wiem co wy macie z tym, że znikają wam kupony. Mi jeszcze nigdy to się nie przytrafiło (jeśli chodzi o kupony, bo te z kodem JD555, to rzeczywiście po błędzie się wykorzystują te 3 sztuki).

@Arveit: dzięki za uwagę, jednak to nie AngularJS, a po prostu sam JS.
  • Odpowiedz