Wpis z mikrobloga

Na początku mówię, że to nie jest pasta, niech dowodem na to będzie picrel.

Mirek, który jest bardzo mocno skrzywiony i chce się zabić z tej strony.
Właśnie dowiedziałem się, że moja najostatniejsza ex ma wczesną kiłę, jeżeli ja też to się zabijam.
A pewnie też, bo ona uprawiała s--s tylko ze mną, ja z kolei wcześniej z kilkunastoma prostytutkami.

Jednocześnie jestem strasznym fetyszystą scatu. Tak, jedzenia kału i srania do ryja, poważnie. Ze sto razy spożywałem już własny stolec. A parę razy stolec prostytutek. Nie mówiąc nawet o rozsmarowywaniu po całym ciele, w tym we włosach. 90% p---o do którego się onanizuję, to srające do ust aktorki.

Skoro takie rzeczy są moją przyjemnością, to tak chciałbym umrzeć. Pamiętam jak byłem mały, to na wsi moich dziadków był wychodek, w którym było od cholery gówna po którym chodziły jakieś robaki. Niestety już go nie ma. Chciałbym umrzeć jedząc tak duże ilości gówna, aż w końcu umrę z zatrucia.

Jakieś protipy gdzie najbliżej #krakow znajdę miejsce, gdzie będą dziesiątki kilogramów gówna?
Tylko koniecznie ludzkiego, inne nie wchodzi w rachubę.

Oczywiście jest możliwość, że nie mam kiły, wtedy nic nie o--------ę, ale jak mam, to czym puszczę streama po LTE z telefonu z androidem? Zrobię strumień z tego i wrzucę na wykop, założę nawet własny tag #chorobaskunksa, pod który wrzucę informacje czy mam jednak tę kiłę. Jeśli tak, to niedługo szykujcie się na wpis z nadchodzącym streamem, też go tak otaguję.

#f----z #samobojstwo #feels #przegryw #depresja #coolstory #truestory #choroba #nocnazmiana
S.....k - Na początku mówię, że to nie jest pasta, niech dowodem na to będzie picrel....

źródło: comment_dX9FmKFNHRn9yuI8YVP9ZufBrvRPU4cn.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bajbuss: To jest moja największa przyjemność w życiu. Wstydziłem się tego całe życie, moje otoczenie nic o tym nie wiedziało, jedynie prostytutki z którymi obcowałem wcześniej.
  • Odpowiedz
@slamb: Nie wiem w jaki inny sposób mogę to udowodnić, wrzuciłem decydujący urywek rozmowy na picrel. Jeśli kiła się potwierdzi, to na 100% zrobię stream ze wszystkiego, wtedy sam się przekonasz.
  • Odpowiedz