Wpis z mikrobloga

@Je86: jak sprzedaję/kupuję używane pierdoły na allegro, to nigdy nie było problemu z robieniem lepszego zdjęcia. Faktycznie, lepiej umawiać się na spotkanie, jechać ileś kilometrów, tracić czas - mniej zachodu i wygoda. Zresztą na fotce widać, że było robione.
@Tarec: tak. Bo na zdjeciach zobaczysz wady techniczne. I tak masz ryzyko powrotu z pustymi rekoma. Czy zobaczysz pierdyliard zdjec czy 3 zdjecia. Z reszta schodzimy na inny temat, nie wiem czy przeczytales w ogole co napisalem - OBAJ zachowali sie jak dno.
@gogiel: co innego wyciagnac przedmiot z szafy co innego #!$%@? na mroz robic zdjecia w odpowiednim oswietleniu i pod odpowiednim katem. Ale ogolnie opisalem, ze zachowanie OBU panow to dno. Druga kwestia, co za problem zadzwonic i ZAPYTAC o ten bok? Ilekroc sprzedawalem samochod lub cos wartosciowego - 100% skuteczność - konkretni ludzIE dzwonia i przyjeżdżają. Ci co wypisuja maile lub smsy i tak nigdy nie przyjezdzaja, tylko dupe zawracaja
@gogiel: czas na sprzedaz to chyba co innego. Nie chce mi sie juz dyskutowac. Obaj zachowali sie #!$%@?. Moje zdanie. W dupie mam czy sie z nim zgadzasz oraz czy masz takie samo zdanie czy inne.
@gogiel: "#!$%@? seicento 15 letnie, a masz rozkminy jakbyś coś najmniej jaguara sprzedawał :-D" piszesz kolesiowi, ktory martwi sie, ze mialby problemy ze sprzedaza uzywanego seicento z wadami a teraz #!$%@? sie i oczekujesz latania z aparatem po mrozie bo tak UCZCIWIE. Nalezy podejsc do sprzedazy. Auto podobne kilkunastoletni fiat. Podobnie gowno warte. Brawo ty. Wyczuwam z jakim typem rozmowcy mam do czynienia. Zegnam zatem
Pamietam jak wystawilem punto na tysiaka a stado debili dzwonilo i zadawalo pytania np. czy dojedzie sam na drugi koniec Polski ( w ogloszeniu bylo wyraznie ze jest bez przegladu), albo czy sie nie wymienie na #!$%@? skuter. Ludzie maja #!$%@? w swoich pustych lbach wiec nie dziwie sie sprzedajacemu. Ja w koncu puscilem swojego na zlom bo za pare setek uzerac sie z plebsem nie mialem zamiaru.
@kazzr: @artos: @Aroko: Jest postęp, zdjęcia zmienione, w ciągu 24h +1000 wyświetleń.

Ale dlaczego ileś tam procent zdjęć musi być robiona od razu po wyjeździe z myjki, gdzie nie widać wad lakieru? Naprawdę, to wygląda naprawdę źle, jakby miał coś do zatajenia...