Wpis z mikrobloga

Dobra drogie MIRKI - sprawa jest poważna! Które z podświetleń obudowy (obudowa nie moja - sciagniete z neta ale kombinuje cos "w tym stylu") bardziej Wam się podoba lub raczej bardziej kojarzy Wam się z Falloutem? Pomarańczowa? [New Vegas] czy Zielona [Fallouty 1-3] To dośc ważne - bo zmienia wtedy moja koncepcje - zamiast zielonych diód zamontuje bardzo słabe żarówki :) Chociaz moim skromnym zdaniem bardziej w stylu PIP-BOYA jest zieleń! :D
#pomocy #pytanie #dziendobry #gry #games #fallout #pcmasterrace
DeusExMachinarium - Dobra drogie MIRKI - sprawa jest poważna! Które z podświetleń obu...

źródło: comment_jsMDx9JEz9ROy9Mb2TSaNhIBLgrEavMq.jpg

Pobierz
  • 18
Zielony tutaj może być taki troche nienaturalny bo to moje słabew skille w photoshopie :P Jesli chodzi o Analogowe na żółto a cyfrowe na zielono to troche lipa bo bedzie tylko około 7 analogowych wskazników wychyłowych - a cyfrowe to co... Podświetlenie obudowy? ;> A co chcielibyście w takiej obudowie jako hmmm tak zwany "smaczek"? :> Prócz np klimatycznego panalu do sterowania wiatraczkami... ukryty schowek? :> "stacja dokująca" na dysk zewnętrzny? :>
@UnkelMarlo: Przepraszam. Faktycznie diod... Sam zwracam uwagę na takie rzeczy ale byłem przekonany że się "odmienia" - Prof. MIodek kiedyś powiedział bardzo prostą i mądrą rzecz- jak masz wątpliwość czy dane słowo/czy nazwisko się odmienia - to tak, odmienia się- taki już nasz język bogaty :) a i jeszcze takie małe porównani: Woda - dioda. Nie ma głębokich wód - a nie głębokich "wod"... :)
Ps. Jak ktoś nie grał w
@Python: Możesz zacząć od subskrypcji mojego mikro :P A o którą obudowę pytasz? O tą z góry? W sumie mogę dać kilka rad co i jak z czym się je - ja sam w sumie jestem samoukiem - i trochę mnie to nerwów/spieprzonego sprzętu kosztowało :D Zacznij od jeddnej ważnej rzeczy - znajdz gdzies starego kompa (ludzie oddają takie rzeczy za darmo, czasem ludzie wystawiają całe jednostki obok śmietnika [wiem, bo
Acha i w sumie najważniejsze - ja o tym zapomniałem bo już miałem wczesniej - NARZĘDZIA. Przydzą się:
- Najprostrza lutownica kolbowa - nie musi być mocna - o ile się orientuje to dziś to wydatek około 30 zł [jakiś chińćzyk] + cyna + kalafonia - to przydaje się w sumie w domu bardzoooo, bardzooooo często :)
- Wiertarka [dobra wkrętarka też powinna starczyć] + zestaw wierteł do metalu [nie muszą być
ok kolejne rady: https://www.pinterest.com/ załóż tam konto - inspiracje na wyciągniecie ręki! Nie bój się "odgapiać" od innych - Tobie i tak wyjdzie troszke inaczej :)
Zbieraj uszkodzony sprzęt elektorniczny [w sumie jakikolwiek z płytkami drukowanymi - zazwyczaj są pełne rezystorów, kondensatorów, diod i innych takich - później praktycznie wszystkie materiały masz za darmo! :D i jak uzbierasz tego trochę - masz naprawde większy wybór a to prowadzi do kolejnej rzeczy ->