Wpis z mikrobloga

@gram_w_mahjonga: Najgorsze jest to że w tym serialu Tulip jest... to ta murzynka czy tam mulatka która się przewinęła w paru ujęciach...

Jak wiadomo na charakter Tulip i pozostałej dwójki ma duży wpływ pochodzenie (a raczej - pochodzenie jest w pewnym sensie kluczem do czytania tych postaci), jednak tutaj machnęli na to widocznie ręką w imię poprawności politycznej...
@Nddsk: Akurat to, że Tulip jest mulatką mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi sam fakt, że trailer nie trzyma się fabuły z komiksu. O ile można przełknąć poprawność polityczną w przypadku Tulip to już pozbawienie Cassidy'ego wampiryzmu (bo chyba to oznacza brak okularów) to już mocny ubytek względem charakteru tej postaci i samej fabuły komiksu.

Poza tym Jesse to był kawał chłopa, a tu gra go jakiś knypek. Nie wiem, może to
@gram_w_mahjonga: mi już trochę para zeszła bo akurat śledziłam od początku rozwój sytuacji z serialem, ale fanbojostwo jak najbardziej rozumiem. I przyznaję rację, że może że w tej wersji czarna tulip w pewnym sensie doda jakieś głębi, ale osobiście nie wybaczę im tego.

jeżeli chodzi jeszcze o trailer - oglądam sobie go teraz niemal klatka po klatce, polecam od 1 minuty obejrzeć sobie tak tą migawkę, 4-5 ujęć - to co
@gram_w_mahjonga: Spoko, mi też jakby trochę ulżyło po zobaczeniu tych paru klatek. No cóż, trzeba będzie mimo wszystko sprawdzić ten serial...

A co do aktora grającego Jessiego - jak dla mnie ma straszny babyface, też mi w ogóle nie pasuje :(