Wpis z mikrobloga

Z jednej strony chciałaby żeby jej faceci miejsca ustępowali, ale znając kobiecy tok myśli później pół dnia zastanawiałaby się dlaczego jej ustąpił


@InsaneMaiden: Pewnie by myślała, że mu się podoba
  • Odpowiedz
@firunna: No właśnie, rzadko mężczyźni ustępują. Kobiety tak. Innym kobietom, starym dziadkom. Mężczyźni nie. Nie wiem skąd się to bierze. W autobusie zdarzało się, że nastolatki- dziewczyny ustępowały mi miejsca. Nastolatki płci męskiej - nigdy.
  • Odpowiedz
już widzę jak jeden facet wnosi ;)


@SScherzo: Ja wnosiłem. Wprawdzie "tylko" na trzecie piętro, ale najpierw musiałem ją przenieść 50 metrów, więc uznajmy, że jak na czwarte. Żadnych wózków czy innych cudów - gołe łapy i skórzany pasek wyjęty ze spodni, żeby ją objąć. No i co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grejfrut: Zależy komu. Jak już wcześniej wspominano, osobom potrzebującym należy się bezwzględnie ustąpić miejsca. Gdybym zobaczył młodych chłopaków, nad którymi stoi taka osoba, to sam zwróciłbym uwagę (zresztą zdarzyło mi się to kilka razy i nikt nie robił problemów).
  • Odpowiedz
@Akant:
True. Miało być: większa liczba kobiet w środkowym przedziale IQ, tj. na środku wykresu. Mniej po bokach, tj. dla bardzo dużego i małego IQ. Dla mężczyzn: mniej w środku, więcej po bokach. Ale to w środku jest zawsze największa część populacji, więc środek jest największym wybrzuszeniem. U mężczyzn jest mniejszy, więc w tym sensie u mężczyzn wykres jest bardziej płaski.
  • Odpowiedz
@Shanny: Ale to nie jest bardzo trudne. Komfort księżnej wyznacza ilość kolesi, którzy zrobią za nią każdą rzecz, a takich jest sporo. Zresztą poczytaj mirko - nie brakuje tu historii o friedzonach.
  • Odpowiedz
kazuje się nagle, że poza siłą mięśni (która nota bene też nie zawsze ma związek z płcią) nie mają nad kobietami żadnej przewagi, no to chociaż sobie trochę ego podbudują.


@janeeyrie: Lepiej zarabiamy :)

  • Odpowiedz
@firunna:
Nie wiem ile lat ma kobieta, która zrobiła ten gównowpis na facebooku, ale zgaduję, że jest młodą osobą.
Można byłoby strollować ją w następujący sposób:
Widząc ją stojącą w pociągu, powiedzieć:
- O, pani starsza sobie
  • Odpowiedz
Temat rzeka.

Z automatu ustępuję miejsce starszym osobom i kobietom w ciąży. W większości przypadków staram się ustępować miejsce osobom 40+ i 50+.
Czasami staram się też ocenić czy ktoś nie jest padnięty bo i wtedy jestem skłonny mu ustąpić.

Ale młodym kobietom? Jakim kobietom?
  • Odpowiedz
@firunna: dawaj jej dane, zrobimy gównoburze w komentarzach, swoją drogą dobra filozofja, z racji tego, że nie mam #!$%@? to powinni mi ustąpić, najgorsze jest to, że takie tępe dzidy to jest teraz standard, powinno się je orać od zalążka
  • Odpowiedz