Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy początkiem semestru każdy miał cię w dupie gdy przyszły ćwiczenia i dzielenie się na grupy a teraz gdy zbliża się termin oddania tych sprawozdań, projektów z ćwiczeń oni się pytają jak to zrobić bo nie umieją. Odpisujesz żę nie wiesz, że nie pamiętasz... Karma to straszliwa k---a i wraca ze wzmożoną siłą. Polecam ten stan.


#studbaza #oswiadczenie #truestory
Baczy - To uczucie kiedy początkiem semestru każdy miał cię w dupie gdy przyszły ćwic...

źródło: comment_P8iIXNs4wm8zay4C7raf4PUqbuecgle6.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reaveart: samolubem nie jestem. Bardzo dużo pomagam osobom które i mi pomagają jeśli mam problem. Klika osób zaliczyło semestr dzięki mojej pomocy i ja dzięki nim.
  • Odpowiedz
@Baczy: popieram. Robię podobnie, wolę sam szybciej zrobić, niż liczyć na kogoś i na czyjś wkład w ten projekt. Tylko, do mnie po łaskę nie przychodzą, a szkoda.
  • Odpowiedz
@pavulon78: mało ich jest ale mam. Nie lubię się otaczać ludźmi którzy są fałszywi i którzy tylko chcą pasożytować. Jeśli mam mieć takich właśnie znajomych wolę ich nie mieć wcale - wiem że wtedy jestem zdany sam na siebie i najlepiej na tym wychodzę.
  • Odpowiedz
@Baczy: Popieram, pomagac jak najbardziej ale dawac na sobie zerowac - nie. Na studiach mialem podobnie a pozniej przychodzily do mnie takie seby i grazyny na staz i nie potrafily obrazka wkleic do worda.
  • Odpowiedz
@Baczy: Juz raz na mirko to pisalem. Przez ostatnie 6 lat w poprzedniej pracy dostawalem do przemaglowania kandydatki na stazystki (w sumie przez caly okres ok 50 osob). Zawsze dawalem ten sam zestaw zadan gdzie jednym z nich bylo wypisanie liczb od 1 do 1000 w kolumnie A (Excel), czyli A1 = 1, A2 = 2 itd. Zawsze dolaczony byl obrazek pogladowy jak to zrobic. Przez te 6 lat zadanie
  • Odpowiedz
@Baczy: Bardzo dobrze. Ja zawsze pomagalam takim osobom, a pozniej okazalo sie, ze jestem lubiana tylko za pomoc i odwalanie czarnej roboty w projektach. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@pavulon78: powiedziałem otwarcie przy wszystkich. Ja żebrał o kompana nie będę bo to nie w moim stylu a jeśli ma mi zostać ktoś przedzielony na siłe to i tak wiem że będę musiał zrobić większość.

@pplx: o k---a mać ;O to już wpisywania wzorów w komórki zgodnie z zasadami to jakaś magia dla nich by była...

@dreamy: jeśli ja mam być za to lubiany to wolę
  • Odpowiedz
@Baczy: zadaja pytania, bo pewnie szukaja osla, co za nich zrobi, jakby mieli sami to jeszcze by jakas ksiazke musieli otworzyc, a przeciez studia nie sa od tego, tylko od dobrej zabawy;/
  • Odpowiedz
@Baczy: Oby w kolejnym semestrze się to do Ciebie nie odwróciło. Ja tam nawet z największymi chamami się dzieliłem bo wiedziałem, że prędzej czy później to ja będę potrzebował ich pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Baczy: e, to fajnie ci się z prowadzącym udało. U mnie na PG by tak nie było, prędzej by się wydarli że c--j to ich obchodzi, mają być grupy 2-3 osobowe, a jak się nie podoba to w---------ć :)

  • Odpowiedz
Lubi cię ktoś na twoich studiach? Masz jakichś kolegów czy koleżanki?


@pavulon78: jak będziesz dawał wszystko również pasożytom, to wcale nie znaczy, że Cie polubią i pomogą jak będzie trzeba, prawdopodobnie będą pamiętać o Tobie tylko jak będą czegoś chcieli.
  • Odpowiedz
@Baczy:

Początkiem semestru każdy miał cię w dupie


XD P--------a królewna śnieżka, usiądzie sam w swoim kącie, nie odezwie się do ludzi ani słowem a potem "HURR OLEWAJĄ MNIE, DURR JESTEM TAKI SAMOTNY ;____;"

Wracaj do piwnicy.
  • Odpowiedz
@Baczy: echhh takie wielkie figo fago i się dziwi ,że nikt go nie lubi. może spróbuj jednak dać, pomóc, czasami coś zrobić dla innych ,gwarantuje ,że w następnym semestrze już o Tobie nie zapomną przy podziale grup. widzisz, synku karma działa w dwie strony, jak ty nic z siebie nie dajesz to ludzie do Ciebie pierwsi z otwartymi rękoma nie wyjdą. a ty obrażony będziesz napędzał to koło. nikt Ci
  • Odpowiedz
@Baczy: i co Ci to da, tamci i tak skoncza w zyciu lepiej od ciebie bo nie sa p--------i, studia sa od tego zeby zdobyc znajomosci, 5 z cwiczen pracy Ci nir zalatwi - wracaj do piwnicy
  • Odpowiedz