Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy początkiem semestru każdy miał cię w dupie gdy przyszły ćwiczenia i dzielenie się na grupy a teraz gdy zbliża się termin oddania tych sprawozdań, projektów z ćwiczeń oni się pytają jak to zrobić bo nie umieją. Odpisujesz żę nie wiesz, że nie pamiętasz... Karma to straszliwa #!$%@? i wraca ze wzmożoną siłą. Polecam ten stan.


#studbaza #oswiadczenie #truestory
Baczy - To uczucie kiedy początkiem semestru każdy miał cię w dupie gdy przyszły ćwic...

źródło: comment_P8iIXNs4wm8zay4C7raf4PUqbuecgle6.jpg

Pobierz
  • 61
@Baczy: Juz raz na mirko to pisalem. Przez ostatnie 6 lat w poprzedniej pracy dostawalem do przemaglowania kandydatki na stazystki (w sumie przez caly okres ok 50 osob). Zawsze dawalem ten sam zestaw zadan gdzie jednym z nich bylo wypisanie liczb od 1 do 1000 w kolumnie A (Excel), czyli A1 = 1, A2 = 2 itd. Zawsze dolaczony byl obrazek pogladowy jak to zrobic. Przez te 6 lat zadanie to
@pavulon78: powiedziałem otwarcie przy wszystkich. Ja żebrał o kompana nie będę bo to nie w moim stylu a jeśli ma mi zostać ktoś przedzielony na siłe to i tak wiem że będę musiał zrobić większość.

@pplx: o #!$%@? mać ;O to już wpisywania wzorów w komórki zgodnie z zasadami to jakaś magia dla nich by była...

@dreamy: jeśli ja mam być za to lubiany to wolę żyć sam swoim
@Baczy: Oby w kolejnym semestrze się to do Ciebie nie odwróciło. Ja tam nawet z największymi chamami się dzieliłem bo wiedziałem, że prędzej czy później to ja będę potrzebował ich pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Baczy: echhh takie wielkie figo fago i się dziwi ,że nikt go nie lubi. może spróbuj jednak dać, pomóc, czasami coś zrobić dla innych ,gwarantuje ,że w następnym semestrze już o Tobie nie zapomną przy podziale grup. widzisz, synku karma działa w dwie strony, jak ty nic z siebie nie dajesz to ludzie do Ciebie pierwsi z otwartymi rękoma nie wyjdą. a ty obrażony będziesz napędzał to koło. nikt Ci nie