Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie do pracy i myślę sobie o wczorajszym gorącym wpisie nt. balerinek i grubych kobiet. Stwierdzam, że świat jest niesprawiedliwy, bo kobieta zawsze musi wyglądać pięknie i seksownie, nigdy nie może czuć się tak jak ona tego chce, np. wygodnie. I zawsze takie komunały wygłaszają faceci, którzy na codzień wyglądają jakby psu z gardła wszystko wyciągnęli. Dodatkowo, mają dwie pary butów: wiosenne i zimowe i jedne krótkie spodenki, z kieszeniami po bokach. Dajcie trochę luzu panowie, bo dla was się stroimy co rusz (zabawne, przedwczoraj był wpis w gorących, że stroimy się za bardzo), ale na rundę po Lidlu i Biedronce szpilek nie założę.

Nie, nie jestem biedną, grubą feministką. Sama uwielbiam szpilki i obcasy, sama często je noszę, ale ta nagonka na kobiety już mnie irytuje. Dziękuję za uwagę, miłego dnia!

#mojaopinia #przemysleniaoporanku
  • 158
  • Odpowiedz
Wygląd (i związana z nim młodość) to jedyne czego się uniwersalnie od Was oczekuje

Dlatego wygląd to najważniejsze co macie


@Sh1eldeR: @Bambro: Informacja nieprawdziwa. Wygląd to może i ważna cecha przy szukaniu partnera. Ale życie kobiety nie składa się wyłącznie z szukania partnera. Może nie mieści się wam to w głowie, ale kobiety to też ludzie i mają więcej potrzeb niż tylko posiadanie męża/dzieci. My też mamy swoje
  • Odpowiedz
@janeeyrie:
To nie jest informacja nieprawdziwa. Mówimy tu o strategii matrymonialnej. Na tym się skupiamy. Żaden facet nie powie, że brzydko ubrana laska jest #!$%@? czy że ma złe hobby. Powie, że jest mniej atrakcyjna niż gdyby była dobrze ubrana.

Tylko o tym tutaj gadamy. O atrakcyjności. Jeśli chodzi o to, czy facet będzie chciał z tobą pogadać i cię przelecieć, nawet godząc się na pewien okres porandkowania, to wiesz jak bardzo go to #!$%@?, czy masz hobby, czy lubisz się uczyć i czy się samorealizujesz?

#!$%@? go to na tyle, by nie przeważyło szali. Znam przypadki kumpli, którzy umawiają się i z "modeleczkami", a którzy na randkach wyobrażali sobie, że chwytają laskę za włosy i walą jej głową w stół, bo takie głupoty wygadywała. Literalnie tak sobie wyobrażali. Ale laska była 7-8, więc wygląd kompensował to na tyle, że była akurat na
  • Odpowiedz
@kicioch: A co niby kobieta ma innego do zaoferowania? Nic. Tylko ładną buzię. Kobiety są najczęściej leniwe i jedyne co potrafią to dać raz na jakiś czas dupy.


@xyzim: mama musi być dumna.
  • Odpowiedz
@xyzim: to nie był argument bo ja z Tobą nie dyskutuje :) napisałeś co sądzisz o kobietach, mało mnie to trochę interesuje, ale skoro to do mnie napisałeś tzn, że oczekujesz jakiejś odpowiedzi. Nie będę Cię tu nawracać bo jak wspomniałam - mało mnie to interesuje dlaczego tak myślisz, współczuje tylko kobietom przebywającym w Twoim otoczeniu, że masz takie zdanie o nich. Eot :)
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Masz jakiś kompleks kuca? Za każdym #!$%@? kuca w swoją narrację, a kuc niekoniecznie wpisuję się w twoją wizję świata. Ja jako kuc mam na to #!$%@? i zwracam wyłącznie uwagę na to czym emanuje kobieca twarz. Mizoginizm jest domeną wypokowych #!$%@?, które wychodzą poza schemat bytując na łonie różnych grup społecznych.
  • Odpowiedz