Wpis z mikrobloga

Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
Tak, mam go sprzedac.

Jestem listonoszem miejskim obslugujacym rejon pieszo. Przyszla dyspozycja aby kazdy sprzedal minimum jeden bo trzeba wyrobic plan. Mozecie sie tylko domyslac jak to sie skonczy. Dodam tylko, ze PP zatrudnia ok 70k osob. Ja z siebie idioty i domokrazcy robic nie bede.

Dobrze, ze mam w Rejonie Pomnik Ofiar II Wojny Swiatowej.

#postmanstories #truestory
Pobierz Old_Postman - Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
...
źródło: comment_9riyM0WD0UAHaUP58dDj1x38jQEo3JIw.jpg
  • 257
@ohmyleming: > >

No cóż, praca nie koniecznie zawsze polega na robieniu tego co się chce i uważa za stosowne. Zawsze można swoją firmę założyć, i później już możesz robić tylko to co ci się podoba :)

> Witamy w życiu. W Polsce to każdy potrafi jedynie jojczeć i marudzić a ta praca wcale nie jest taka zła. Jeśli jest to żaden problem zmienić, chyba na siłę tam nikt nie trzyma...
@poleszuk1988: Tacy debile to najpierw wrzeszczą, że praca to powinna być przechowalnia i niech se każdy robi co chce... a później ryczą, bo do lekarza za 2 lata dlatego, że nikomu nic tam się nie chce. I hurr durr "oni przysiengem skuadali, jak oni mogom!!!!?!?oneoneone1111"

Bez tego "korwinizmu" to byś teraz stał 4-tą godzinę w kolejce po kawałek kiełbasy, bo rolnik pracujący w kołchozie zgodnie z twoją logiką uznałby że on
Jak zwykle przesadzasz i doprowadzasz do absurdu.

Polska korwinizmowi gospodarczo nie zawdzięcza nic, bo go tutaj nigdy nie było i nigdy nie będzie- gdyż Korwin u władzy - to antyteza.

Tacy debile to najpierw wrzeszczą, że praca to powinna być przechowalnia i niech se każdy robi co chce...


W pracy powinno się spełniać swoje obowiązki, ale pozostaje się jednostką ludzką, z prawem do zachowania godności, zdrowia i własnego zdania. Pracodawca nie jest
ale pozostaje się jednostką ludzką, z prawem do zachowania godności, zdrowia i własnego zdania.


@poleszuk1988: Oczywiście i po to jest instytucja natychmiastowego zerwania umowy. Jeśli się 2 jednostki nie potrafią dogadać to się rozchodzą i tyle. Nikt nie mówi, że każdemu pracownikowi ma praca, zakres obowiązków czy szef odpowiadać. Jak nie odpowiada to należy się zwolnić.

Oczywiście jest też pewien gatunek ludzi którym każda uczciwa praca "uwłacza". To przecież mogą założyć
@ohmyleming: Twój komentarz był przesadny. Postman skrytykował tylko faktycznie głupi proceder robienia z listonoszy przedstawicieli handlowych. Podobnie kasjerka ma prawo stwierdzić w prywatnym gronie, że jej kierownik jest jebnięty. Praca to nie obóz pracy, gdzie masz robić i siedzieć cicho i nie masz prawa do słowa krytyki nawet w godzinach fajrantu.

Założyć firmę, opłacać te wszystkie zusy czy w wielu regionach Polski- znaleźć inną robotę- to nie jest takie hop-siup. Zwłaszcza