Wpis z mikrobloga

Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
Tak, mam go sprzedac.

Jestem listonoszem miejskim obslugujacym rejon pieszo. Przyszla dyspozycja aby kazdy sprzedal minimum jeden bo trzeba wyrobic plan. Mozecie sie tylko domyslac jak to sie skonczy. Dodam tylko, ze PP zatrudnia ok 70k osob. Ja z siebie idioty i domokrazcy robic nie bede.

Dobrze, ze mam w Rejonie Pomnik Ofiar II Wojny Swiatowej.

#postmanstories #truestory
Old_Postman - Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
...

źródło: comment_9riyM0WD0UAHaUP58dDj1x38jQEo3JIw.jpg

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
@Old_Postman: byłem poltora roku listonoszem i mieliśmy podobne akcje u nas na poczcie. Jak teraz komuś opowiadam co sie tam dzieje i dlaczego odszedłem (mobbing) to widzę tylko niedowierzanie..( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Jakby mi listonosz przyszedł z listem i spytał czy chcę kupić znicz, to bym się zastanowił dwa razy czy wszystko z nim w porządku xD Współczuję... bez sensu akcja.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Częściowo rozumiem sprzedaż prasy czy artykułów biurowych i okolicznościowych w placówkach ale kazać latać listonoszowi z takimi duperelami to stanowcza przesada (chyba lepiej byłoby dać wam już katalogi z produktami i chętni by sobie zamawiali co chcieli). Jako pocieszenia dodam że taki towarowy spam zdarza się na zachodzie...
  • Odpowiedz
Jak ciężko? Mówisz "jestem szlachta i żadnego znicza nie będę sprzedawał" i już. Sprzeciwione.


@ohmyleming: Lepiej już "Jestem Mirkiem z bordo na wypoku, nie będę sprzedawał zniczy!" :D
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Czy jesteś w stanie wskazać (adres korespondencyjny) konkretną osobę decydującą o wprowadzeniu w życie tego typu pomysłów?
Może gdyby zrobić akcję wysyłania - mniej lub bardziej dosadnie napisanych, wedle uznania wysyłającego - opinii na temat tego typu działań, to coś by się zmieniło?
Nie chodzi nawet o znicz, ja go nie noszę ani nie widzę. Mnie strasznie #!$%@?, gdy w UP nie mogę komfortowo nadać przesyłki, bo wszelkie blaty
  • Odpowiedz