Wpis z mikrobloga

Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
Tak, mam go sprzedac.

Jestem listonoszem miejskim obslugujacym rejon pieszo. Przyszla dyspozycja aby kazdy sprzedal minimum jeden bo trzeba wyrobic plan. Mozecie sie tylko domyslac jak to sie skonczy. Dodam tylko, ze PP zatrudnia ok 70k osob. Ja z siebie idioty i domokrazcy robic nie bede.

Dobrze, ze mam w Rejonie Pomnik Ofiar II Wojny Swiatowej.

#postmanstories #truestory
Old_Postman - Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
...

źródło: comment_9riyM0WD0UAHaUP58dDj1x38jQEo3JIw.jpg

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quattroporte93: Oczywiście, że może. Nie znam listonosza, który tego odmówi. Ci jeżdżący po wioskach płaca nawet rachunki ludziom a czasami grzecznościowo robią nawet zakupy.

Dodatkowo, posiadamy rejestr osób niepełnosprawnych (ale takich, które jednak same zadbały o to aby się w nim znaleźć). Taka osoba ma specjalne względy: powtórne doręczanie listów, przekazów, etc.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: No dokładnie, przecież to zależy w dużej mierze od ilości, rodzaju i potrzeb klientów. Niech poczta robi swoje a pion sprzedaży swoje. Np gry planszowe są dość popularne wśród młodych osób to mogliby przeprowadzić badanie rynku w jakie gry się gra i prowadzić dystrybucję a nie puzzle i jakieś nudne bzdety dla przedszkolaków.
Gazety... kupuje się je w kiosku, kto będzie stał w kolejce na poczcie po gazetę, łatwiej
  • Odpowiedz
@PocztaPolskaSA: Z góry przepraszam za ton moich wiadomości pisanych powyżej (dałbym sobie ręke uciąć że to fejkowe konto).Jak pisałem stawiam butelke wódki.Proswzę w wiadomości prywatnej napisać adres gdzie mam ją wysłać?
  • Odpowiedz
@PocztaPolskaSA:

Jeżeli @Old_Postman zdecyduje się napisać (w prywatnej wiadomości) , w którym urzędzie jest taki problem - pomożemy go rozwiązać

ani ważcie mi się tego Mirka w---------ć z roboty. niech no ja sie tylko dowiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PocztaPolskaSA: Co z tego, że napisze który urząd, jak dalej na każdym urzędzie było jest i będzie ciśnienie na sprzedaż. I każdy doręczyciel ma pisać wyjaśnienia jak nie sprzeda.

Doładowania gsm, prenumeraty gazet, USŁUGI BANKU POCZTOWEGO, dekodery dvb-t, znicze, kartki świąteczne. Czy uważacie, że tym powinien się zajmować doręczyciel mający nie rzadko przy dupie gotówke w kwocie 20-30tysięcy złotych?

Jeszcze jak na urząd przyjdą kartony pełne reklam które trzeba wynieść
  • Odpowiedz
Idź pan w c--j z tą całą pocztą, też jestem pracownikiem, tyle że okienkowym, Żygać się chce na tę firmę jako pracodawce, to co od kilku lat o----------ą to się w głowie nie mieści. Średnio raz w tygodniu myślę czy może być gorzej....i za każdym razem jest. Plany plany plany nie do zrealizowania. A najlepsze od przyszłego roku. Zarobki uzależnione od osiąganych wyników, ale nie k---a, że będę mógł zarobić więcej, tylko
  • Odpowiedz