Wpis z mikrobloga

Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
Tak, mam go sprzedac.

Jestem listonoszem miejskim obslugujacym rejon pieszo. Przyszla dyspozycja aby kazdy sprzedal minimum jeden bo trzeba wyrobic plan. Mozecie sie tylko domyslac jak to sie skonczy. Dodam tylko, ze PP zatrudnia ok 70k osob. Ja z siebie idioty i domokrazcy robic nie bede.

Dobrze, ze mam w Rejonie Pomnik Ofiar II Wojny Swiatowej.

#postmanstories #truestory
Old_Postman - Akcja ZNICZ rozpczeta.

Tak, to jest znicz.
Tak, mam go wziac w rejon.
...

źródło: comment_9riyM0WD0UAHaUP58dDj1x38jQEo3JIw.jpg

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
@Old_Postman: przecież to jest genialne! 70k listonoszy, każdy zrobi tak jak Ty i kupi ten znicz od samego siebie żeby mieć z głowy. No i 70k zniczy sprzedane bez stresu!
Współczuje, widać że w PP jak w wiekszości korpo tam na górze siedzą ludzie oderwani od rzeczywistości.
#januszebiznesu
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Dobra, różne rzeczy widziałem i słyszałem, widziałem cała wystawkę w placówkach poczty, ale tego nie potrafię zrozumieć, jak ktoś wpadł na taki pomysł, aby listonosz sprzedawał znicze..
Jak wy macie to sprzedawać. Iść do babci z emeryturą i dodać " A może by się pani na mały znicz skusiła, może się przydać w przyszłości" ?

Dobrze ktoś wyżej dodał, nie będę zdziwiony, jak przed wigilią będziecie nosić żywe karpie, a
  • Odpowiedz
@Old_Postman: daj swoje konto a wykopki przeleją Ci po 2 złote i kupisz milion takich zniczy. :) W orange przy przedłużaniu umów dosprzedajemy ubezpieczenie pralki lub lodówki, weź sobie wyobraź tą paranoję. :)
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Plany sprzedażowe, o #!$%@?. Brakuje jeszcze, żebyście kurs hydraulika i elektryka do 1kV zrobili i polecali swoje usługi w między czasie roznoszenia listów. Paranoja.
  • Odpowiedz
Dodam tylko, ze PP zatrudnia ok 70k osob


@Old_Postman: ja pierniczę, dla głupich 100kPLN (zakładając że faktycznie poczta dostaje te znicze po 50gr) robić taki cyrk? Chore...
  • Odpowiedz
@pepci: usługi pocztowe nie muszą przechodzić przez kasę fiskalną i poczta najwyraźniej nadużywa tego zwolnienia również przy sprzedaży towarów. Przynajmniej ja nigdy nie dostałem paragonu za kopertę czy spinacze kupowane w okienku.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Najlepsze byłoby wysłanie tych wszystkich zniczy do pana Jóźkowiaka (prezes poczty) - może wtedy zauważyłby genialne pomysły marketingowców.
Z drugiej strony, można się jeszcze pocieszać, że ktoś nie wpadł na sprzedaż nagrobków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy u Was na pocztach panie w okienkach też każdego zaczęły pytać czy chce doładowanie itp.? Trochę żenadłem jak to usłyszałem.
  • Odpowiedz