Wpis z mikrobloga

@suzin666: jak sprzedawalem wiedźmina 3 to babka kupiła ale przez ponad tydzień nie dawała znaku życia, więc anulowalem i paczkę na swój adres wysłałem, 2dni po wpłacie i wpisaniu swojego adresu ona mi dzwoni ze co ja robię, jakaie anulowanie transakcji itp. Spokojnie wytlumaczylem co i jak... Zwróciłem jej pieniądze (bo wysłała tego dnia w którym dzwoniła) i były jaja z pieniędzmi bo nie wysłała ze swojego konta tylko w okienku
@suzin666: Dobrze, że nie wzięła w pobranie. U nas ostatnio koleś zakupił bieżnie za 4 tysiące przez Allegro w pobranie.
Paczki nie odebrał i do nas wróciła bo mu nie podpasowało, że przesyłka poszła na palecie, a nie w paczce.
Finał taki, że jesteśmy jakieś 400 PLN brutto w plecy bo takie miał widzimisię.

Swoją drogą to bieżni się nie da wysłać inaczej niż na palecie, a gość miał wysyłkę GRATIS....
@deida: A propos kobiet. Raz laska zakupiła bieżnie za 50 tysięcy u nas i dopiero bo wniesieniu na 2 piętro i zamontowaniu poinformowała, że kolor biały na bieżni różni się od koloru jaki widziała na monitorze i ona jej nie chce bo jej nie pasuje do podłogi. Proszę rozłożyć.

A stała #!$%@? cały czas przy wnoszeniu i montowaniu i na koniec ją olśniło. Takie mam info.

@suzin666: