Wpis z mikrobloga

@Cripex: nie dziwie sie. 90% s-----------a i chamstwa, jakie mnie spotkało w życiu bylo udziałem kobiet. Teraz chce sie przebranżowić i przejść do IT bo finanse są zdominowane przez te chamskie, knujące, wredne, glupie suki.
  • Odpowiedz
@deida: @suzin666:

Bieżna ważyła 350kg, a chłopaki ją musieli wnosić (a potem znosić) po schodach spiralnych bo tak sobie wyobraziła wejście do siłowni domowej...

Wymiary kartonu to jakies 230x110cm więc w kartonie przejść nie chciało i musieli rozkładać i wnosić w częściach (spód trza było w całości bo demontować nie wolno).
  • Odpowiedz
@math1982: No ja też tego nie rozumiem, młodzi mieszkający z rodzicami kupują telefon za 50 czy 70% swoich dochodów LOL. Ja zarabiam powyżej średniej krajowej i biorę raz na 2 lata telefon za złotówkę, przedłużając umowę z operatorem.
  • Odpowiedz
@general_daimos: głupie jest gadanie, że za 1zł.
mniej więcej telefon za 1zł = (abonament z telefonem - abonament bez telefonu)*czas umowy
i jak liczyłem to w wielu przypadkach lepiej wziąć telefon na bezpośrednie raty a umowę na czas nieokreślony/określony (teraz np. w heyah masz za 30zł to co w abonamentach za 50zł przez 2.5roku tylko bez telefonu, policz)
  • Odpowiedz
@pedros92: ja płacę chyba najmniej opłacalny abonament dla firm, w plusie, 80zeta, bez limitu połączeń i bodajże 2GB Internet. Od kilku lat mieszkam za miastem i dla mnie, kluczowy jest zasięg operatora.
  • Odpowiedz
@Lewo: korzystam z telefonów GSM od 1998 roku, nie musisz mi tego tłumaczyć, jak to dziala.:-) Zdaje sobie sprawę, że nieco przeplacam, ale tak jest mi wygodnie, 18% idzie w koszta firmy, itp
  • Odpowiedz
@pedros92: No znajomy, który używa Playa na kartę, ostatnio się zdziwił, gdy była awaria przekaźnika playa w okolicy. Okazało się że nie może skorzystać z opcji zasięgu innych sieci, ponieważ jego numer telefonu, jest numerem internetowym. Cokolwiek by to nie znaczyło.
  • Odpowiedz