Wpis z mikrobloga

Znacie jakies niebanalne miejsca w Warszawie, gdzie mozna zabrac dziewczyne? Wszystkie typowe mamy juz oklepane i chcielibysmy poznac jakies moze malo znane fajne, klimatyczne miejscowki.


#warszawa #randki
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jim_Moriarty: Karowa 31, Polonez, Zamieszanie - na drinki. W Cosmopolitanie bardzo niedawno otworzyło się kilka ciekawych knajpek więc na pewno jeszcze nie znacie, zapowiadają się nieźle, ale w żadnej nie byłem. Poza tym - Niewidzialna Wystawa.
  • Odpowiedz
@Jim_Moriarty: Oto moja rada, weź ją na sziszę do kafefajki ale nie tej na pawilonach tylko koło pomnika Kopernika. Dlaczego to dobry pomysł? Zamówicie p--o i się wstawicie, będziesz siedział obok niej (znajdź takie miejsce) najlepiej w kącie żeby nikt wam nie przeszkadzał. No i będziecie palili z jednego węża, a więc od razu wymieniacie się śliną, co podświadomie też fajnie działa.

Edit: Nie wybierajcie miejsc gdzie dużo się dzieje,
  • Odpowiedz
@beer_man: Wszystko jest takie samo stałe, oklepane.... Knajpka, spacerek, romantyczny widoczek, patrzenie w oczy, wzdychanie. Regułą takich randek jest ... Kupa. ... Kobiety lubią inność spontan :) dziś w Proximie gra Vader!
  • Odpowiedz
@algorytm7007: Ale czemu do mnie piszesz?:D Jeszcze za łazienkami masz agrykolę, też spoko na spacer. No na knajpach się nie znam. Ja tam siedzę z mojo w domu jak zimno i nie mam takich problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Smaczny obiad + film/serial i styka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz