Wpis z mikrobloga

1. Miej przymusowy wf na studiach MAGISTERSKICH, mając 23 lata (!) (w takim wieku to już ludzie zakładają rodziny, a tu ich zmuszają do wfu... absurd tak bardzo, nie chodzisz na wf = nie zostajesz magistrem)
2. musisz dojeżdżać do innego budynku niż twoja uczelnia
3. miej #!$%@? dojazd komunikacją miejską z przesiadkami i #!$%@? spory kawałek drogi od przystanku pod uczelnię (zajebiste w zimie)
5. jeździsz sobie samochodem ostatnio więc zajebiście i #!$%@? na mpk... oh wait... nie ma tam nigdzie parkingu, jedynie płatny, za 2 godziny 6,5 zł.
6. dodatkowo po tym wfie masz zajęcia, więc zajebisty komfort siedzenia jeszcze 3 godziny na uczelni po wysiłku fizycznym
7. jak dobrze, że już tylko rok został, MAM DOŚĆ EDUKACJI, CHCĘ JUŻ DO PRACBAZY ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gorzkiezale #studbaza
  • 117
  • Odpowiedz
Myślisz, że pracodawcy nie opłacają karnetów multisport albo że to ich taka fanaberia?


@Zatwardzenie: Mają profit w postaci zadowolenia pracowników, więc nie jest to robione charytatywnie. Zresztą pierwsze słyszę, żeby to firma opłacała kartę. Przynajmniej u mnie i w firmach gdzie znajomi pracują każdy pracownik płaci za to sam, po prostu jest mu to potrącane z wypłaty. Tak samo jak za inne profity typu prywatne ubezpieczenie medyczne, czy na życie,
  • Odpowiedz
@Shenlong: Już tak nie mieszaj, dawanie rad to nie lewactwo :P Mówię tylko, że jeśli studia są państwowe to mają działać dla dobra narodu, a nie tylko edukacji w jednym kierunku.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Znając #logikarozowychpaskow, to narzekasz, bo autobus/tramwaj nie jeździ co dwie minuty, a wf jest po drugiej stronie ulicy. I jeszcze ten argument z zimą. Nie bądź śmieszna. Ja miałem w-f w zupełnie innym budynku, 8 minut tramwajem(co 10 minut) od kampusu i nie narzekałem. Dalej. Była zima i musiałem zapylać ponad kwadrans na inny wydział. Z buta, bo nie było żadnego połączenia. I nie narzekałem.
Bardzo
  • Odpowiedz
@lady_katarina:
1. Studiuj na gunwouczelni
2. Nie masz wyboru co do WF

Pewnie jakas Super Szkoła Bankowa xD

Żeby nie bylo na polsl do wyboru między innymi: kosz, piłka, judo, karate, silka, lyzwy, pingpong, siatka, tenis, bieganie... oczywiście o różnych porach...
  • Odpowiedz
@Quattroporte93: 10 minut tramwajem no męczennik :D widzę ze większość z was dalej nie widzi istoty problemu. Ja musiałem jechać 30 minut autobusem który zbyt często nie jeździł.
  • Odpowiedz