Wpis z mikrobloga

1. Miej przymusowy wf na studiach MAGISTERSKICH, mając 23 lata (!) (w takim wieku to już ludzie zakładają rodziny, a tu ich zmuszają do wfu... absurd tak bardzo, nie chodzisz na wf = nie zostajesz magistrem)
2. musisz dojeżdżać do innego budynku niż twoja uczelnia
3. miej #!$%@? dojazd komunikacją miejską z przesiadkami i #!$%@? spory kawałek drogi od przystanku pod uczelnię (zajebiste w zimie)
5. jeździsz sobie samochodem ostatnio więc zajebiście i #!$%@? na mpk... oh wait... nie ma tam nigdzie parkingu, jedynie płatny, za 2 godziny 6,5 zł.
6. dodatkowo po tym wfie masz zajęcia, więc zajebisty komfort siedzenia jeszcze 3 godziny na uczelni po wysiłku fizycznym
7. jak dobrze, że już tylko rok został, MAM DOŚĆ EDUKACJI, CHCĘ JUŻ DO PRACBAZY ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gorzkiezale #studbaza
  • 117
@lady_katarina: zgadzam się, że wf nie jest dla nas niezbędny do zdobycia tytułu magistra, ale nie okłamujmy się - co najmniej połowa zajęć jest do niczego nie przydatna. zaawansowana matematyka na studiach humanistycznych? socjologia na kierunku przyrodniczym? a akurat jest sporo osób, które przez ten wf w końcu ruszą się z przed kompa.

nie wiem jak u was, ale u mnie można dużo wybrać i też każdego dnia jest wiele zajęć,
@lady_katarina:
-bądź studentem, twoimi głównymi problemami są trudności ze znalezieniem pracy i związanie końca z końcem co miesiąć
-jakiś różowy lamentuje bo ma obowiązkową godzinę wf w tygodniu jakby to była jej największa życiowa tragedia
-no gurwa dejcie mi łom
@lady_katarina: Trochę Cie rozumiem, sam miałem wf a 20 minut po nim laborki w budynku oddalonym o 10 minut pieszo. Ten feel gdy #!$%@? cały spocony, pocąc się jeszcze mocniej aby zdążyć na czas a na miejscu czeka cię wejścióweczka hehehe. hehehe..
@NuGuns: Chodziło mi o to,że typ zamiast rozmawiać ucieka się do epitetów i nad wyraz przekolorowanych porównań jak typowy lewak. Natury nie oszuka, ma we krwi bycie mizerny człowiekiem;)
najciekawsze jest to że dostał masę plusów za te bezsensowną wypowiedź: o co z tym serwisem: (


@ossj: Bo napisał odwrotnie niż Ty. Najpierw coś mądrego a głupoty na koniec. Ja dałem plusa po 3 pierwszych linijkach i nawet nie czytałem dalej. Ty natomiast w pierwszym zdaniu zaczynasz od rzucania lewactwem a dopiero później piszesz o co Ci chodzi xD
@lady_katarina: w trakcie moich studiów (licencjackich) weszło rozporządzenie jakiegoś wielce szanownego ministra o obowiązkowym WF-ie dla studentów niestacjonarnych (weekendowych). Na szczęście ktoś mądrzejszy od rządzących krajem zaproponował wyjście z sytuacji: zaliczenie poprzez kilka prostych quizów ze zdrowego trybu życia na platformie do nauki przez internet. A więc tak, WF przez internet, a minister odniósł kolejny sukces, hurra!!!
@lady_katarina: kobieto znaj swe limity! :) po prostu nie pojmiesz o co mi chodzi, nawet nie dam rady wytłumaczyć ale jeśli jest prawdą że nasz mózg pracuje nad rzeczami bez naszej wiedzy to dam ci wskazówkę i może pójdzie z genami albo pod koniec życie zrozumiesz.. napisałem ,że to zachowanie jest typowe dla lewaka. Oby mądrość była z Tobą.
@lady_katarina: To jest właśnie tworzenie miejsc pracy przez władze (to nie tylko zatrudnienia dla urzędników w urzędach pracy :P). Jakby WF nie był obowiązkowy, to trzeba byłoby zwolnić trochę ludzi. Tak samo jest np. z przedmiotami humanistycznymi na studiach technicznych. No ale cóż w takim miejscu żyjemy, gdzie jeszcze sporo ludzi przyklaskuje tego typu nakazom.