Wpis z mikrobloga

1. Miej przymusowy wf na studiach MAGISTERSKICH, mając 23 lata (!) (w takim wieku to już ludzie zakładają rodziny, a tu ich zmuszają do wfu... absurd tak bardzo, nie chodzisz na wf = nie zostajesz magistrem)
2. musisz dojeżdżać do innego budynku niż twoja uczelnia
3. miej #!$%@? dojazd komunikacją miejską z przesiadkami i #!$%@? spory kawałek drogi od przystanku pod uczelnię (zajebiste w zimie)
5. jeździsz sobie samochodem ostatnio więc zajebiście i #!$%@? na mpk... oh wait... nie ma tam nigdzie parkingu, jedynie płatny, za 2 godziny 6,5 zł.
6. dodatkowo po tym wfie masz zajęcia, więc zajebisty komfort siedzenia jeszcze 3 godziny na uczelni po wysiłku fizycznym
7. jak dobrze, że już tylko rok został, MAM DOŚĆ EDUKACJI, CHCĘ JUŻ DO PRACBAZY ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gorzkiezale #studbaza
  • 117
  • Odpowiedz
@Papercat: Czemu nie? Że obowiązkowy to absurd, ale basen, wspinaczka albo inna siatkówka z wykwalifikowanym instruktorem i w miarę stałą grupą ludzi na koszt uczelni to IMO fajna opcja.
  • Odpowiedz
@Dralax: no właśnie, gdyby to było w formie dobrowolnej to super. Nie wszyscy jednak mają na to czas i ochotę, a przypominam, że mówimy tu o dorosłych ludziach, którzy bez zaliczenia tego nie będą mogli obronić tytułu magistra. I np. ja nie czuję takiej potrzeby, bo mam własną formę aktywności fizycznej, która mi wystarcza. Na dodatek ten wf będzie typu: "macie piłkę, róbcie co chceta, ja mam #!$%@?". Także piękna strata
  • Odpowiedz
@lady_katarina:

Nie wiem, czemu cię tu tyrają i obrażają - dla wykopków jak uważasz, że tobie, jako dorosłemu człowiekowi na studiach o ściśle określonej specjalizacji, uwłacza nakaz chodzenia na wf pod groźbą nie otrzymania magistra - który nota bene z tym wfem nie ma nic wspólnego - to jesteś koniecznie grubą lochą. Dla mnie to te wykopki sa własnie debilami - bo dają się traktować jak bandę dzieciaków, którym jak ktoś
  • Odpowiedz
Uhuhuhu, komuś tu wyskakuje kod pocztowy jak wchodzi na wagę


@Zatwardzenie: Uważam, że wf na studiach jest głupi. A ćwiczę/ćwiczyłem różne sporty kilka razy w tygodniu we własnym zakresie. Szkoda mi czasu na te #!$%@? wfy. Żenadą jest traktowanie dorosłych jak dzieci. Władze dbają o moje zdrowie. Niech się #!$%@?ą. Sam sobie poradzę, a jak nie to też nie ich problem. Zresztą skuteczność tych wfów jest żadna. Jak ktoś nie chce
  • Odpowiedz
@lady_katarina: @ruszka: Ja wiem czemu ją tyrają, bo marudzi. Pewnie ma okres i musi na coś zwalić.
Kobieto, ludzie mają większe problemy niż Twój WF i bardziej absurdalne. Jeżeli państwo chce kształcić ludzi w taki sposób to to robi, a jeśli Ci to nie pasuje to nie idź na studia. Zmusza Cię ktoś ? Już po inż/lic powinnaś mieć pracę.. Przynajmniej w KFC, nie katuj się tak ;)
  • Odpowiedz
Ja wiem czemu ją tyrają, bo marudzi. Pewnie ma okres i musi na coś zwalić.


Argumentum ad feminam, fajnie, że już w drugim zdaniu wykazałeś się poziomem swojej wypowiedzi i umożliwiłeś zaszuladkowanie się do działu "niespecjalnie inteligentny".

obieto, ludzie mają większe problemy niż Twój WF i bardziej absurdalne. Jeżeli państwo chce kształcić ludzi w taki sposób to to robi, a jeśli Ci to nie pasuje to nie idź na studia. Zmusza Cię
  • Odpowiedz
@ruszka: Chwilka, bo wyczuwam lewaka :D Wszystkie argumenty z dupy. Kiedy ostatnim razem głosowałeś za SLD bądź PO ? Aaaaa... Ruch Palikota!! :) Nie argument ad ruszka tylko "taka prawda", marudzi i tyle, ja to w sumie mam gdzieś ale może innym smutnym polakom to przeszkadzać, dość smutnych mord widzimy w ciągu dnia ;) Zdaję sobie sprawę, że wolę mieć pełnosprawne społeczeństwo tym bardziej jeśli mogę się dołożyć złotkówką. Odkąd pierwszy
  • Odpowiedz
@ossj:

Wszystkie argumenty z dupy.


xD A jakie ty podałeś argumenty, oprócz czysto erystycznych?

Kiedy ostatnim razem głosowałeś za SLD bądź PO ? Aaaaa... Ruch Palikota!! :)


Z każdym zdaniem robisz się coraz głupszy. Już nie wiem jakim cudem udało ci się połączyć poglądy z moją wypowiedzią, ale w sumie mnie to nie obchodzi - głupi człowiek gdy nie posiada żadnych argumentów, próbuje zdyskredytować swojego przeciwnika.

marudzi i tyle, ja to
  • Odpowiedz
@ossj: ty chyba rzeczywiście nic nie rozumiesz albo nie przeczytałeś ani jednego postu powyżej. Lewackie to jest właśnie zgadzanie się na traktowanie ludzi jak dzieci, ktore o własną sprawnosc nie potrafia zadbac.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: to podkreślanie, że to studia II stopnia to w Twoim przypadku takie coś jak informowanie o byciu studentem prawa? może tu nie chodzi o wf, tylko podkreślenie, że jesteś na drugim stopniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@ruszka: Plujesz pan jadem, dalej nic sensownego nie napisałeś. Takie o Twoje przemyślenia. Chociaż teraz już wiem ,że jesteś niezłym ból dupcem ;d. Nie oceniaj ludzi tylko próbuj debatować. Polecam się na przyszłość ;)
@Papercat: Tak, to jest lewackie zachowanie tak samo jak szkolenie żołnierzy w wojsku jest lewackim zachowaniem, przecież każdy wie ile pompek albo km marszu powinien dziennie zrobić co ? Po co Nam armia, po co Nam
  • Odpowiedz