Wpis z mikrobloga

1. Miej przymusowy wf na studiach MAGISTERSKICH, mając 23 lata (!) (w takim wieku to już ludzie zakładają rodziny, a tu ich zmuszają do wfu... absurd tak bardzo, nie chodzisz na wf = nie zostajesz magistrem)
2. musisz dojeżdżać do innego budynku niż twoja uczelnia
3. miej #!$%@? dojazd komunikacją miejską z przesiadkami i #!$%@? spory kawałek drogi od przystanku pod uczelnię (zajebiste w zimie)
5. jeździsz sobie samochodem ostatnio więc zajebiście i #!$%@? na mpk... oh wait... nie ma tam nigdzie parkingu, jedynie płatny, za 2 godziny 6,5 zł.
6. dodatkowo po tym wfie masz zajęcia, więc zajebisty komfort siedzenia jeszcze 3 godziny na uczelni po wysiłku fizycznym
7. jak dobrze, że już tylko rok został, MAM DOŚĆ EDUKACJI, CHCĘ JUŻ DO PRACBAZY ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gorzkiezale #studbaza
  • 117
@lady_katarina: Zgadzam się, obowiązkowy wf na studiach to totalny kretynizm, ale wykopkom nie wytłumaczysz ;)
@edgar_k: @urwisjakichmalo: @tyryryry: @Zatwardzenie: Skoro WF jest taki super to może należy go wprowadzić także w pracy? Obowiązkowo po pracy dwa razy w tygodniu po godzinie? Przecież to taki energetyczny kop dla zdrowia. Nie chodzisz = wylatujesz z roboty.
Myślę że także religia i godzina wychowawcza dużo by wniosła.
@kufelo: nie, wy naprawdę nic nie rozumiecie. Ja się chetnie ruszam kilka razy w tygodniu, ale sam to sobie organizuję tak jak mi pasuje. Nie chodzi o to, że ciężko się ruszyć, ale ze ktoś mi to odgórnie ustala. Na pierwszym roku przez problemy z systemem(które są co roku) zdołałem się zapisać na jedyny termin, tj. w piątek o 18:00. Niezbyt komfortowo, a zajęcia nudne i wcale nie zachecaly mnie do
@Zatwardzenie: ale widzisz tę subtelną różnicę, że karta multisport upoważnia do DOBROWOLNEGO uczęszczania np. na siłownię? :D naprawdę nie rozumiem, czemu niektórym tutaj tak ciężko załapać, ze problemem nie jest tu sam fakt ĆWICZEŃ (że ojejku jestem taka gruba i nie chce mi się ćwiczyć, a mnie zmuszają), a to, że jestem do tego zmuszona będąc dorosłą osobą, w miejscu w którym nie mam ochoty ćwiczyć, z osobami z którymi nie
e


@lady_katarina: Dla mnie to też jest absurd, widzę w komentarzach że wykopki posiadają #!$%@? myślenie typowego wfowego seby, ten portal coraz bardziej się stacza. Jeszcze wiedzą oczywiście wszystko o twoich zdolnościach fizycznych xD Po intensywnym wysiłku fizycznym powinien być czas i warunki na umycie się. Dla mnie wf w szkole nie powinien w ogóle mieć miejsca w takiej formie jak teraz a kaleką nie jestem. Jak mi na studiach każą
@lady_katarina: Jak potrafisz sama zadbać o siebie i sporo sama się ruszasz to co za problem pójść do prowadzących wf i się z nimi dogadać? Czasem trafiają się tacy którzy dadzą ci to straszne zaliczenie za sam paragon z siłowni. Ale pewnie nawet nie próbowałaś.
@Krs90: @lady_katarina: mów do słupa słup jak dupa, a wykopki swoje, nie chcesz biegać i robić pajacyków z losowymi ludźmi w piątki o 18 to znaczy, że jesteś gruba świnia i pewnie studiujesz filozofię xD

Mogliby chociaż zrobić coś takiego, (jeśli już musi być obowiązkowo) że ma się np. do wykorzystania x godzin na uniwersyteckim basenie/siłowni/cokolwiek, albo jakiś papier, że siłkujesz gdzie indziej, czy jakieś inne godne rozwiązanie.
@sheilacooper: eh no nie wiem, robiłam praktyki i pracowałam trochę podczas studiów no i szczerze mówiąc podobało mi się to bardziej niż siedzenie na czasami nudnych wykładach, albo robieniu jakichś idiotycznych projektów na zaliczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Plujesz pan jadem, dalej nic sensownego nie napisałeś. Takie o Twoje przemyślenia. Chociaż teraz już wiem ,że jesteś niezłym ból dupcem ;d. Nie oceniaj ludzi tylko próbuj debatować. Polecam się na przyszłość ;)


@ossj:

Zwyzywałeś mnie od lewaków w pierwszej wypowiedzi (co jest śmieszne, biorąc pod uwagę, że bronisz PAŃSTWOWEGO PRZYMUSU DO CZEGOŚ, pewnie nie zapinanie pasów przez Korwina to super, co? xD), potem stwierdziłeś, że musiałem głosować na PO, a
@lady_katarina:

Ja rozumiem że żaden przymus nie jest dobry, ale z drugiej strony można sobie wybrać wf jaki chcesz. Porządne uczelnie mają baseny, korty tenisowe. Jedyny problem to taki ze żeby się dostać na basen albo na tenisa trzeba mieć dobrą średnia( ͡° ͜ʖ ͡°)