Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś po kościele poszedłem na browarka w celu dodania sobie trochu odwagi ponieważ #stuleja motzno. Gdy już wlałem sobie 2 koncerniaki i poczułem siłę skierowałem się do domu równocześnie drżącymi rękami wybierając numer Sandry.

Zadzwoniłem - nie odebrała. Po 5 minutach oddzwoniła. Wyłumaczyłem jej, że nie mam aż tak dużych jaj aby zadzwonić do Marzeny i ją gdzieś zaprosić więc czy może zorganizować z nią jakiś wypad na miasto gdzie się przypadkiem spotkamy.

I wiecie co?


Zaraz jem obiad, pakuję słoiki i wracam do #warszawa i będę czekał na info kiedy mogą razem wyskoczyć na miasto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jestem mega szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tfwnogf #przegryw #wygryw #stulejacontent #nieskalanyrandkuje #podrywajzwykopem #milosc
  • 96
@czarodziej_rynku: Próbowałem już wielu rzeczy i efekt mizerny.
@Nensala: A laska którą na ulicy, w klubie, na kółku różańcowym czy tinderze innym factom nie ssała? Ssała i to za free, co moim zdaniem jest nawet gorsze, niż branie za to pieniędzy. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy 3, a 30 facetami.
A laska którą na ulicy, w klubie, na kółku różańcowym czy tinderze innym factom nie ssała? Ssała i to za fre


@Nieskalany_Mysleniem: yyy nie:D tzn owszem sa i takie ale wrzucanie wszystkich dziewczyn do jednego worka i porownywanie je do #!$%@? jest słabe... serio nie widzisz różnicy miedzy kims kto uprawia seks za pieniądze a kimś kto robił to w związku z drugą osobą?
@czarodziej_rynku: dokładnie, nie wierzę że można byc tak głupim:D na dobrą sprawę to wszystko tak można zniżyć do jednego poziomu, bo w takim razie nie ma różnicy czy chlejesz pod mostem czy w restauracji z przyjaciółmi, nie ma różnicy czy sikasz w domu czy pod drzewem w parku, nie ma różnicy czy bijesz się w czyjejs obronie czy naparzasz dla przyjemności przecież to wszystko jest to samo...
@Nensala: W dwóch pierwszych przypadkach nie ma dla mnie różnicy. Piję aby się nawalić więc co za różnica gdzie? Sikam bo ciśnie na pęcherz więc jesynym celem jest oddanie moczu i ulżeniu pęcherzowi - dla niego miejsce jest bez różnicy. W trzecim przypadku jest różnica bo skutek będzie inny w obu przypadkach.
@k-pax: Nie. Ja nie uważam, że dziewczyna która uprawiała seks jest zła bo nie ma w tym nic złego. Seks jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka, tylko nie wiem dlaczego kobieta która miała 30 partnerów jest gorsza niż ta co miała 3.
tylko nie wiem dlaczego kobieta która miała 30 partnerów jest gorsza niż ta co miała 3.


@Nieskalany_Mysleniem: :D to nie chodzi o to że jest gorsza bo miała więcej partnerów tylko zrozum że jest różnica między dziewczyną uprawiającą seks ze swoim chłopakiem a #!$%@?ą dającą dupę za pieniądze!
@Nieskalany_Mysleniem: serio nie widzisz różnicy między kobietą, która kocha się tylko ze swoim mężem z miłości oraz w celu spłodzenia dzieci, a prostytutką, która pieprzy się po kątach z nieznajomymi, brudnymi facetami za pieniądze, kilkanaście razy dziennie? No to ja już chyba rozwiązałam zagadkę twojego #!$%@?
@Nieskalany_Mysleniem: Problemem jest to, że możliwe, że z tą Ci nie wyjdzie. Wtedy jeżeli znajdziesz następną, to przygotuj się na to, że będzie jej ciężko. Bo ludzie tacy już są, że będą ją wytykali palcami i mówili "pa Seba, to ta co z tym ziomkiem od #!$%@? chodzi xD". I wtedy będzie Ci jeszcze trudniej spotkać normalną dziewczynę, bo nawet jeżeli Ty się nie boisz, to one mogą bać się stygmatyzacji
@Nieskalany_Mysleniem: Informuj kumplu na bierząco i nie zrażaj się :) Ja Ci wierzę bo wiem jak to jest, w naszym wieku już raczej nikogo nie poznamy bo po prostu nie ma okazji a Ty sobie wykombinowałeś całkiem niegłupi pomysł. Tylko pamiętaj, żeby potem ją jakoś przekonać, żeby przestała się prostytuować. Jak Ci się uda, będziesz miał super zabawę w łóżku bo taka laska to pewnie ma całą paletę sposobów na sprawienie