Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś po kościele poszedłem na browarka w celu dodania sobie trochu odwagi ponieważ #stuleja motzno. Gdy już wlałem sobie 2 koncerniaki i poczułem siłę skierowałem się do domu równocześnie drżącymi rękami wybierając numer Sandry.

Zadzwoniłem - nie odebrała. Po 5 minutach oddzwoniła. Wyłumaczyłem jej, że nie mam aż tak dużych jaj aby zadzwonić do Marzeny i ją gdzieś zaprosić więc czy może zorganizować z nią jakiś wypad na miasto gdzie się przypadkiem spotkamy.

I wiecie co?


Zaraz jem obiad, pakuję słoiki i wracam do #warszawa i będę czekał na info kiedy mogą razem wyskoczyć na miasto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jestem mega szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tfwnogf #przegryw #wygryw #stulejacontent #nieskalanyrandkuje #podrywajzwykopem #milosc
  • 96
@Nieskalany_Mysleniem: Spojrz na to jak na gre. Zeby wygrac uczucie, trzeba umiec grac. A Ty zamiast powiedziec sobie "trenuje dalej" wpisujesz kody/uzywasz wallhackow/cokolwiek. Wezmy analogie do CSa - co z tego, ze wygrywasz na wall/aimhackach, jak i tak dostaniesz bana tracac szacunek wspolgraczy, range i 20pln wydane na gre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nieskalany_Mysleniem: Oglądałeś pewnie "Chłopaki nie płaczą". Laska wypowiada tam pewne ponadczasowe zdanie, które moim zdaniem opisuje jak przejść przez życie.


Jeśli lubisz czytać książki to zapisz się do jakiegoś klubu książkowego. Kto wie, może poznasz tam jakąś duperkę, z którą złapiesz wspólny język.
@czarodziej_rynku: Próbowałem już wielu rzeczy i efekt mizerny.
@Nensala: A laska którą na ulicy, w klubie, na kółku różańcowym czy tinderze innym factom nie ssała? Ssała i to za free, co moim zdaniem jest nawet gorsze, niż branie za to pieniędzy. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy 3, a 30 facetami.
A laska którą na ulicy, w klubie, na kółku różańcowym czy tinderze innym factom nie ssała? Ssała i to za fre


@Nieskalany_Mysleniem: yyy nie:D tzn owszem sa i takie ale wrzucanie wszystkich dziewczyn do jednego worka i porownywanie je do #!$%@? jest słabe... serio nie widzisz różnicy miedzy kims kto uprawia seks za pieniądze a kimś kto robił to w związku z drugą osobą?