Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś po kościele poszedłem na browarka w celu dodania sobie trochu odwagi ponieważ #stuleja motzno. Gdy już wlałem sobie 2 koncerniaki i poczułem siłę skierowałem się do domu równocześnie drżącymi rękami wybierając numer Sandry.

Zadzwoniłem - nie odebrała. Po 5 minutach oddzwoniła. Wyłumaczyłem jej, że nie mam aż tak dużych jaj aby zadzwonić do Marzeny i ją gdzieś zaprosić więc czy może zorganizować z nią jakiś wypad na miasto gdzie się przypadkiem spotkamy.

I wiecie co?


Zaraz jem obiad, pakuję słoiki i wracam do #warszawa i będę czekał na info kiedy mogą razem wyskoczyć na miasto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jestem mega szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tfwnogf #przegryw #wygryw #stulejacontent #nieskalanyrandkuje #podrywajzwykopem #milosc
  • 96
@Nieskalany_Mysleniem: Problemem jest to, że możliwe, że z tą Ci nie wyjdzie. Wtedy jeżeli znajdziesz następną, to przygotuj się na to, że będzie jej ciężko. Bo ludzie tacy już są, że będą ją wytykali palcami i mówili "pa Seba, to ta co z tym ziomkiem od #!$%@? chodzi xD". I wtedy będzie Ci jeszcze trudniej spotkać normalną dziewczynę, bo nawet jeżeli Ty się nie boisz, to one mogą bać się stygmatyzacji
@Nieskalany_Mysleniem: Informuj kumplu na bierząco i nie zrażaj się :) Ja Ci wierzę bo wiem jak to jest, w naszym wieku już raczej nikogo nie poznamy bo po prostu nie ma okazji a Ty sobie wykombinowałeś całkiem niegłupi pomysł. Tylko pamiętaj, żeby potem ją jakoś przekonać, żeby przestała się prostytuować. Jak Ci się uda, będziesz miał super zabawę w łóżku bo taka laska to pewnie ma całą paletę sposobów na sprawienie