Wpis z mikrobloga

Aktor Russel Crowe na planie filmu "Gladiator" odmówił wypowiedzenia swojej słynnej kwestii ze scenariusza:

An I will have my vengeance, in this life or the next.


Aktorowi tak bardzo nie przypadła ona do gustu, że postanowił zaimprowizować własną.

Rezultaty nie były jednak zadowalające, tak więc na prośbę reżysera Ridley'a Scotta, Crowe wrócił do sentencji ze scenariusza.

Jednak, nim zaczęto nagrywać scenę, powiedział: Ta kwestia to gówno. Ale jestem najlepszym aktorem świata i mogę sprawić, że nawet gówno będzie ładnie pachnieć. I tak też sprawił.
#ciekawostkifilmowe

Na zdjęciu Russel Crowe podczas nagrywania do filmu "Gladiator" (tygrys był sztuczny ( ͡° ͜ʖ ͡°), noga też) #wejscieodzakrystii
ColdMary6100 - Aktor Russel Crowe na planie filmu "Gladiator" odmówił wypowiedzenia s...

źródło: comment_eqm2v5yhPYXLjW19mW7bQsm3lXvV0X5E.jpg

Pobierz
  • 18
@ColdMary6100: w żaden sposób mnie nie bolą dlatego nawet do Ciebie nie napisałam. Napisałam jedynie, że pisanie, że wykonujesz świetną robotę jest trochę nad wyraz.
@feelbeats: na głównej też każdemu kto znalazł ciekawy link piszesz, że wykonał świetną robotę? Nie. Bo do tego służy wykop.
@feelbeats: mam ból dupy o to, że większość ludzi traktuje tak jakby to ona pisała te ciekawostki. Ale to tylko wejście na cudzy blogasek i przeklejenie ciekawostek. Nie postarała się nawet by poprawić literówkę. Do tego wiele osób sądzi, że ona jest twórcą tych ciekawostek i właśnie przez to przypisują jej świetną robotę. Nie lubię kiedy ktoś zbiera profity przypisując sobie cudzą pracę.
I raz jeszcze powtarzam pytanie bo chyba nie
@homo_superior: UWAGA ODPOWIADAM NA PYTANIE: nie, nie pisze tak pod znaleziskami. Teraz pytanie do Ciebie: czytałaś w ogóle mój komentarz wyżej? Doceniam poświęcony czas, bo z jej strony to nie pojedyncza ciekawostka, a cały tag. Choćby i to było kopiowanie bloga, to nadal wyszukuje to i publikuje codziennie, więc coś robi. Weź przykład zamiast narzekać.
@homo_superior:

większość ludzi traktuje tak jakby to ona pisała te ciekawostki

nie sądzę aby tak było,

Jak już nadmieniłam możesz mnie czarnolistować skoro tak ci to przeszkadza.

Tu na wykopie w tagach takich jak np #ciekawostki #ciekawostkifilmowe #art niemal wszystko jest odtwórcze, nie uważam aby to było złe, jednakże krytyka jaką otrzymuję zdopinguje mnie do dalszej systematycznej pracy :)

A tobie polecam zapodać sobie ten gif bo maść widocznie ci się
ColdMary6100 - @homo_superior: 
 większość ludzi traktuje tak jakby to ona pisała te ...

źródło: comment_YvvuxI8lAk4trorlIhMMwGkxTzd3Jue2.gif

Pobierz