Wpis z mikrobloga

hej Miraski i Mirabelki ,

Podzielę się dziś z wami taka historią z życia wziętą.
Moi rodzice mieszkaja na wsi, maja gospodarstwo, na którym np. obecnie rosna pomidory (od #!$%@? tego).Ze względu na to biorą czasem kogoś sezonowo do pracy. Mamy taki drewniany domek na podwórku po babci i tam nawet sobie moga mieszkać. Dzwonie do mamy, że jade do domu na weekend, cos im pomoge itd. bo pracuje z daleka od domu w mini korpo. I mama coś mi mowi, ze mamy pracownika, Szczepana, tylko zebym sie nie przestraszyla jak go zobacze. Wstałam w sobote rano, zaspana niemilosiernie, cos nieswiadomie zjadłam i poszłam popracowac przy sortowaniu pomidorów. Po dłuższej chwili podniosłam głowe... i nie wierze własnym oczom, typ (ten cały Szczepan) full makijaż, włosy fioletowo-zielone, kolczyki w uszach, a jakby tego bylo mało to cycki wypchane tak, że conajmniej rozmiar "D". Popatrzyłam z politowaniem i sie pytam "Ciebie to już całkiem poje$%#^o?1", a ten do mnie z tekstem - zobaczysz jak sie jutro wylaszcze.
Następnego dnia, mama zaniosla mu obiad i pozniej cos od niego chciała i go woła "Szczepan wyjdz na chwile", a ten z tekstem "Dzis nie ma Szczepana, jest Sandra"... i nagle wychodzi z tej drewnianej chatki, włosy wyprostowane, cycki znow wypchane, wymalowany, a do tego mini - mame rzuciła do niego z tekstem, że ledwo mu jaja zakrywa, to on sie usmiechnął i powiedział, że o to chodzi. Coś jeszcze walnął tekstem, że boi sie isc do sklepu, bo kazdy facet go bedzie zarywal, a to znaczy ze moze nie za szybko wrócić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby tego było malo, ze tak wygląda, to ładuje dziennie po 15 piwerek, bo bez tego mu sie łapy trzesą i ciagle cos opowiada. Ale za to jest robotny za dwóch (za Szczepana i za Sandre).

a jakby ktos chciał uzupełnić fapfolder, to dorzuce zdjecie - jakos kijowa, bo robione z okna w domu z dużym przybliżeniem

#heheszki #patologiazewsi #bekazpodludzi #rakcontent #truestory
askasliw - hej Miraski i Mirabelki ,

Podzielę się dziś z wami taka historią z życi...

źródło: comment_2AGs1rVjkpGoHd6z782WUBTnsZkad02f.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@asepykam: no nie, jak wróce z #pracbaza, to dopisze jeszcze jedną historię o tym człowieku - "Taka inność czasem pomaga"

@Chandler_Bing: nie martw się, przy takiej pracy na rękach zawsze obowiązkowe są rękawiczki - pomidory ociera się przy okazji nimi z kurzu i sa one zmieniane kilka razy w ciagu dnia.
  • Odpowiedz
Historia krasna, wg mnie jak typ robotny to nie ma co narzekać :P. jak tak lubi udawać kobietę to spoko, a jaki ma głos, dobrze imituje? Ogólnie do takich ludzi nic nie mam jeśli nie są agresywni wobec normalnych osobników :)
  • Odpowiedz
@morti92: jeśli chodzi o głos, to mówił mi, że kiedyś próbował. Ale został poturbowany przez jakiś Sebixów i dał sobie z tym spokój.
Jest to tak barwna osoba, że mogłaby swoimi #truestory całe gorące zapakować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i jest tak robotny, że jak jakaś ciekawa praca, czy coś to polecam :D
  • Odpowiedz
@morti92: zdziwiłbyś sie! :D początkowo był u mnie jako pomocnik dla murarza ... i było mu na tyle mało, ze jak tamten miał dużo zaprawy i cegieł itd, to biegał pomagać w jakiś innych pracach - "bo mu sie nudzi"
  • Odpowiedz
@duskhorizon: no ciekawe jak Ty byś zareagował z samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przynajmniej pisze jak było, nie kolorując tej historii poprawnością polityczną :D
Mimo, iż może Ty masz u siebie na podwórku takie widoki na codzień, to zdziwię Cię - u mnie tak nie ma :)

Pozdrawiam ponownie :)
  • Odpowiedz